Důležité utkání krajského přeboru v kopané mužů začala obě zachraňující se mužstva opatrně ze zajištěné obrany.
Sokol Drmoul 1
FC Cheb 2
po poločase 0:0

V 10. minutě se doře uvolnil na levé straně Gargula. Přihrávkou hledal spoluhráče před brankou, ale obrana hostí stačila míč odvrátit. V 15. minutě měl příležitost ke skórování Kotous po centru od Zdenka Nápravníka. Jeho střelu brankář hostí Vaigelt kryl.V průběhu první půle byly ještě šance před oběma brankami, ale bezbrankový stav už zůstal.
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Zaznamenali gól hned v 46. minutě. Po centru zprava trefil dobře míč Vesecký – 0:1. Domácí otevřeli hru a snažili se o vyrovnání. V 60. minutě se hostům naskytl brejk do otevřené obrany. Vesecký byl u míče opět dříve a podruhé skóroval – 0:2.
Domácím fotbalistům se podařilo snížit až v závěru. Po dobře kopnutém rohu Kotousem zakončoval hlavou Matoušek – 1:2.
Hosté z Chebu si tak za cenné vítězství připsali do tabulky krajského přeboru tři důležité body, naopak Drmoulští ještě po odečtení šesti bodů na konci soutěže budou mít s udržením velké starosti.
Branky: Matoušek – Vesecký 2.
Rozhodčí: Hodač, Bušek, Křížek. Zápas sledovalo 80 diváků.
Sokol Drmoul: Vízner– Nápravník Zdeněk, Matouček, Gargula, Drobeček, Pánek, Semančík, Černohorský, Kotous, Nápravník Lukáš, Tuhela. Střídali: Bolek David, Langer Marek.
FC Cheb: Vaigelt – Vondrášek, Richter, Hrdina, Altman, Koloc, Danč, Benkovský, Vesecký, Eschler, Musil.⋌(kap)