Za velmi špatného počasí se utkala v mistrovském utkání krajského přeboru na stadionu Střelnice v Aši dvě družstva, která spolu sousedila ve spodních patrech tabulky se shodným počtem třech bodů.


Jiskra Aš 4
FK Nejdek 1
po poločase 2:0Samotné utkání bylo velmi dramatické a zvláště pak jeho koncovka. Aš dohrávala o 9 hráčích a Nejdek o 10 hráčích a to ještě utkání bylo nastaveno o 9 minut.

Jiskra začala utkání obvyklým náporem a už ve 4. min. Aleš Houdek pronikl chytře do velkého vápna a nikým neohrožován z 5 metrů chytře přehodil vybíhajícího brankáře – 1:0. V 10. min. agilní A. Houdek vypálil z hranice velkého vápna ránu, po které skončil míč na břevně. Hoste po úvodním golu domácích několikrát před domácí brankou zahrozili, ale velmi dobrý brankář domácích Kindl vždy bravurně zachránil domácí od pohromy.
Ve 44. min. Lukáš Houdek předvedl sólo celou zkoprnělou obranou Nejdku, až se oci- tl sám proti brankáři hostí a pohodlně zavěsil míč do levého spodního rohu branky – 2:0. Ve 45. min. se nechal zbytečně po druhé žluté kartě vyloučit Aleš Houdek, a tak domácí odcházeli do kabin oslabeni o jednoho hráče.

V 56. min. kopal trestný kop domácí Petříček, ale jeho bombu z 25 metrů brankář s těžkostí vyrazil jen před sebe a dobíhající Lauko z malého vápna překopl míč nad břevno. Potom se ještě několikrát vyznamenal brankář domácích Kindl, když kryl na mokrém terénu velmi těžké střely. Jenže v 60. minutě nechali domácí obránci před brankářem zcela osamoceného Šourka, který nedal brankáři žádnou šanci a snížil na 2:1.
Domácí se po této brance začali bát o výsledek a stáhli se do obrany. Ašským fotbalistům pomohlo i to, že v 70. minutě byl po faulu na domácího hráče vyloučen nejdecký Myslivec a početní síly se srovnaly.
Narůstajícími minutami se však začalo na hřišti jiskřit a doplatil na to domácí Lukáš Houdek, který musel po druhé žluté kartě opustit hřiště, a tak domácích zbylo na hřišti jenom devět. Jenže riskovat se musí a domácí trenér Rino Náprstek poslal v 85. min. na hřiště Smáhu a ten se mu odvděčil. Utekl po levé straně do rozhozené obrany hostí a jeho přesný centr si našel hlavu Kohouta, který dal překrásný gol z hranice malého vápna přímo do šibenice – 3:1.

Aš vedla 3:1, ale to nikdo netušil že pan rozhodčí nastavil celých devět minut, a tak drama pokračovalo. Pak přišla 99. min., kdy hostující obránce jasně fauloval ve vápně Kohouta a rozhodčí správně ukázal na značku pokutového kopu. Míč si postavil na značku Rádl, lobem do prostřed branky přehodil brankáře a míč od spodní části břevna skončil za brankovou čarou.
Jiskra Aš: Kindl – Bárta V., Rádl, Šiler, Petříček, Houdek L., Houdek A., Kohuťar, Střeček, Lauko, Maher. Střídali: Kohout,Tkadlec,Smáha.