Po vítězství v Chebu na FC, které skončilo divokým výsledkem 6:4 pro Jiskru Aš, potvrdili Ašští na domácí půdě v zápase s Novým Sedlem, že jejich forma jde nahoru. Svého soupeře porazili rozdílem třídy.

Jiskra Aš 4
BU Nové Sedlo 1
po poločase 2:0Domácí byli v duelu krajského přeboru jednoznačně lepší, i když na první branku museli čekat až do 44. min., kdy Rádl asi z 15 metrů prostřelil přízemní střelou hostujícího brankáře. O minutu později opět Rádl překvapil z rohu malého vápna brankáře a povedenou střelou zavěsil podruhé do horního rohu branky Sedla. Poločas tak skončil 2:0.

Byl to překvapivý úder pro hosty, kteří nastoupili velmi sebevědomě, ale v prvnim poločase si prakticky nevytvořili žádnou závažnější šanci. Centry, které letěly do vápna domácích, suverénně pochytal stále lepšící se brankář domácích Kindl.

Hned na začátku druhé půle střílel ašský Petříček trestný kop, ze kterého trefil jen tyč branky. Míč se pak valil po bra nkové čáře, ale Maher na něj nedosáhl. V 59. min. uklidnil mužstvo střídající Schwalb, který převzal míč ve středu poloviny hřiště, sám se pak vydal až před šestnáctku, odkud vypálil projektil, na který byl hostující gólman krátký – 3:0. V 65. min. se opět vyznamenal domácí brankář Kindl, který vyrazil tvrdou střelu k levé tyči. V 84. min. se domácí dopustili minely, když Rádl špatně odkopl míč a Střeček už nemohl nic dělat a míč si srazil do vlastní branky – 3:1.
Poslední slovo měli ale opět Ašští. Lukáš Houdek proměnil dvacetimetrové sólo. Obešel tři obránce a pak ještě brankáře a pohodlně zakončil stav utkání na 4:1.

Do výborného utkání zapadli svými výkony i velice dobří rozhodčí v čele s hlavním sudím Janem Rouskem.

Z mužstva Aše zaslouží pochvalu vynikající Černík, který se vrátil do týmu a spolu s Petříčkem vytvořili nepřekonatelnou obrannou dvojici. Výborně hrál Šiler a střelec Rádl a bez diskuze dirigent hry Lukáš Houdek.
Branky za Aš: Rádl 2, Schwalb, Houdek Lukáš.
Jiskra Aš: Kindl - Černík, Rádl, Šiler, Petříček, Houdek L., Houdek A., Kohuťar, Střeček, Tkadlec, Maher. Střídali: Schwalb, Kohout, Kunzel mladší.