V derby chebského regionu krajského přeboru v kopané se utkala mužstva, která měla na svém kontě po dvou kolech nulu. Domácí tým s hrozivým skóre 1:10, hosté dokonce ještě nevstřelili branku se skóre 0:5.

FC Cheb 0
Viktoria M. Lázně 4
po poločase 0:2

Domácí začali dobře a hned v úvodních minutách zahrávali dva rohové kopy. Na druhý rohový kop si naběhl Vondrášek a jeho hlavičku směřující do branky odvrátil dobře postavený Hort z brankové čáry. První náznak v obratu ve hře nastal po 17. min., kdy hosté zahrávali tři rohy po sobě a začali se více prosazovat.Ve 20. min. hostující Zeman zahrál z trestného kopu centrovaný míč, který si jeden z domácích zadáků srazil do branky – 0:1. Ve 25. min. mohl srovnat chebský Endler, ale z dobré pozice nastřelil jen tyč. Hosté opláceli stejnou mincí. Hort našel J. Kováře, který přehodil brankáře, ale míč skončil na břevně.

Hosté si pak vytvářeli jednu šanci za druhou. Domácí hráči se snažili, ale jejich pokusy končily jen rohovými kopy. Ve 39. min. pronikal nejlepší hráč hostů Zeman do vápna domácích, míč se odrazil k J. Kovářovi, který nezaváhal a zpoza vápna napálil míč přesně – 0:2. Ve 43. min. našel J. Kovář přesným centrem Zemana, ale jeho střelu stačil vracející se obránce vykopnout z prázdné branky.
Převaha hostů pokračovala i ve druhé půli. Ve 47. a 54. min. stálo při domácích štěstí, ale v 62. min. přetížená obrana Chebu vytvořila hrubku, míč se dostal zpět až k brankáři Buřičovi, který tak dlouho váhal, až k němu přiběhl Ščasnár, míč mu vzal a s přehledem jej zasunul do sítě 0:3. Branku hostů dokázal ohrozit jen domácí Danč. První pokus skončil nad brankou a druhý na dvakrát zneškodnil v 70. min. brankář Hányš, nová akvizice mariánskolázeňského mužstva.

Poté následovaly další dvě tutovky hostů, ale ani Ščasnár a ani J. Kovář neskórovali. I přesto se dokázali hosté prosadit do otevřené obrany domácích a upravit stav na konečných 0:4. Už v nastaveném čase získal Hort na své půli míč, poslal do úniku V. Semančíka, který si lehce poradil s obráncem, přesnou přihrávkou vybídl Zemana ke změně skóre a ten svůj výborný výkon zakončil přesnou střelou do šibenice.
Rozhodčí: Bouše, Šifalda a Václavíková. DS Zdvihal.
FC Cheb: Buřič – Sedláček, Benkovský, Nový, Zeman, Musil, Koloc, Danč, Vondrášek, Endler, Eschler.
FC Viktoria M. Lázně: Hányš – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman, Radil, Hort, Ščasnár, V. Semančík, J. Kovář, Braniš.