Poslední zápas před vlastními diváky v sezóně krajského přeboru fotbalistům Sokola Drmoul vyšel na jedničku. Domácí podali kvalitní týmový výkon, když se jim dařila kombinační hra s častým zakončením.

Sokol Drmoul ⋌7
FK Skalná ⋌ 0
po poločase 3:0

Své kvality prokázal i domácí brankař Vízner, když podržel při šancích hostujícího celku. V druhé půli chytil i pokutový kop.
V 11. min. zatáhl míč Zdeněk Nápravník a prudkou střelou překvapil hostujícího brankaře, který stačil jen balón vyrazit před sebe. Dobíhájící Lukáš Nápravník hlavičkou rozvlnil síť. V 18. min. odražený míč od hostuhující obrany poslal pod břevno prudkou střelou agilní Lukáš Nápravník. Ve 32. min. finální přihrávkou Matoušek vybídl ke skorování Tuhelu, který se nemýlil. V 57. min. Tuhela prodloužil na Davida Bolka a ten zakončil do odkryté branky. V 70. min. to byl opět s chutí hrající Tuhela, který připravil míč proti noze Markovi Langrovi. Ten se do balónu opřel za šesnáctkou a zapsal se do listiny střelců. V 75. min. šestou branku připojil Tuhela, když vystřelil z úhlu. V 80. min. se ještě střelecky prosadil Lukáš Nápravník, když se ve skrumáži nejlépe orientoval a byl to jeho třetí úspěch.
„Chtěl bych ocenit výkon celého mužstva i střídajících hráčů,“ řekl trenér Kapolka.
Branky: Nápravník Lukáš 3x, Tuhela 2x, Bolek David, Langer Marek.
Rozhodčí: Chládek, Hrnčál, Gendráč . Diváci: 100.
Drmoul: Vízner, Novotný, Matoušek, Gargula, Nápravník Zdeněk, Pánek, Semančík, Bolek David, Kotous, Nápravník Lukáš, Tuhela, střídali: Langer Marek, Černohorský, Šaliga.