Ve druhém kole fotbalové první A třídy dokázal Sokol Drmoul zvítězit v domácím utkání nad svým soupeřem z Lokte díky zlepšené koncovce ve druhém poločase. Územní převaha od začátku utkání nebyla domácím hráčům nic platná, když nedokázali své šance proměnit. Hostující hráči se celý poločas úspěšně bránili a podnikali ojedinělé brejky do otevřené obrany domácích.

Sokol Drmoul 4
FK Loket 1
po poločase 0:1Ve 37. min. utkání zahrávali hosté rohový kop a po velkém závaru v šestnáctce se k odraženému míči dostal Klemera, který tvrdou ranou rozvlnil síť domácí branky – 0:1. Neurovnaná a zbrklá hra domácího Sokola ve zbývajícím čase prvního poločasu k úspěchu nevedla, a tak hosté odcházeli do kabin s překvapujícím vedením.
Ve druhém poločase začali domácí opět velkým náporem, ale také zbrklým a nepřesným zakončováním. Obrat začal v 63. min. Přetížená obrana hostů již nestačila na nápor domácích, jejichž akce nabíraly na obrátkách a po nádherné fotbalové akci běžel Tomáš sám na brankáře, kterého překonal, ale vracející Kolesnáč stačil míč z prázdné branky vykopnout. V 65. min. se domácí konečně dočkali, když D. Bolek vstřelil vyrovnávající gól – 1:1. O minutu později si zaběhl za obranu hostů Šaliga a bylo to 2:1.V 73. min. obral o míč váhajícího Drahovzala Gargula,vnikl do vápna, přesně našel Kafku a domácí zvýšili na 3:1. Domácí stupňovali tlak a v 76. min. po odpískané ruce hostů upravil Matoušek z pokutového kopu na 4:1.
Utkání se v závěrečných minutách přiostřilo, ale zkušená trojice rozhodčích Gendráč, Vejvoda, Kroupa duel zvládla a domácí si tak připsali první tři body v soutěži.
Sokol Drmoul:Vízner – T. Bolek, Matoušek, Lazur (45. Gargula), Hrubý, D. Bolek, Langer,T. Kafka, Tomáš, Šaliga, V. Kafka (80.Vodička).