A je to tady. Hráči FC Cheb se dočkali v podzimní části krajského přeboru prvních bodů. V Nové Roli si po bojovném výkonu připsali hned tři. Domácí byli po celé utkání lepším týmem, ale Cheb jim dal lekci z produktivity, když na hřišti u novorolského rybníka „vyždímal“ z minima maximum.
Do utkání naskočili fotbalisté Nové Role bez ostychu a na chebskou branku se valil jeden útok za druhým. Domácím však dělala v zápase nemalé problémy střelecká nemohoucnost.

Postupně nenašly cestu za záda chebského brankáře Buřiče střelecké pokusy Chlupa, Kotka nebo Štěpána. Poté se paradoxně dostali ke slovu hosté. Ikona Chebanů Bohumil Špiřík zamíchal míčem na brankové čáře domácích a jeho přesnou přihrávku poslal z hranice šestnáctky do pravé šibenice Krupičkovy svatyně Danč. Neuběhly ani čtyři minuty a „ťukec“ mezi Kolocem a Špiříkem poslal hosty do dvoubrankového vedení.
Novorolští makali a bojovali na co jim síly stačily, ale branka jim v tomto utkání nebyla souzena.
Své by o tom mohla říkat nová akvizice v novorolském dresu Jiří Štěpán, když jeho hlavička před odchodem do šaten skončila těsně nad chebskou brankou.

Po změně stran domácí přidali na pohybu a chebští nevěděli kam dřív skočit, ale opět to byli oni, kdo se radoval z branky. Po rychlém výpadu Špiříka zvýšil vedení hostů přesnou ranou Endler.
A aby toho nebylo málo, třesničku na dort posadil minutku před koncem v podobě čtvrté branky v domácí síti chebský Brejcha.

Nová Role – FC Cheb 0:4

Branky: 34. Danč, 38. Špiřík, 60. Endler, 89. Brejcha. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Kobielský – Balhar, Chládek, DS Černý. ŽK: 1:2. Diváci: 70.
N. Role: Krupička mladší – Roulich, Špička, Štěpán, Krupička starší – Dušek, Kotek (84. Melichar), Koranda (77. Hájek), R. Chlup – Eszényi, T. Chlup. Trenér: Stanislav Pavlíček.
Cheb: Buřič – Kozák, Vondrášek, Sedláček, Hrdina – Zeman, Danč, Benkovský, Koloc – Endler (86. Brejcha), Špiřík (81. Musil). Trenér: Miroslav Švarc.