V sobotním derby vidělo 420 diváků další výprodej cenných divizních bodů. Po Loko Vltavín měli i tentokrát z výsledku zápasu větší radost hráči hostujícího týmu. Za parádního fotbalového počasí se hrálo oboustranně rychlé střetnutí, hráči šli do zápasu s velkým nasazením a tak se nikdo z diváků nenudil.


FC Jiskra Hazlov 1
Baník Sokolov B 2
po poločase 0:1


Přehlídku dramatických situací zahájil ve 4. min. hostující brankář Dvořák, který vyrazil prudkou střelu Velemana na roh. Po závaru před hazlovskou brankou pak poslal míč nad břevno Prchal, v 16. min. se vyznamenal Lutzbauer, který kryl prudkou hlavičku Vojtěcha. Ve 24. min. hazlovský brankář znovu udržel nulu, když bombu Vojtěcha vyrazil na roh. O tři minuty později pálil domácí Belovič nad. Prvního gólu se diváci dočkali po půlhodině hry, únik domácího Komberce zastavil Zucker, rychlý protiútok zakončil nechytatelnou střelou Jón a Baník vedl 0:1.

Úvod druhého poločasu patřil domácím, Prokopcovu střelu vyrazil Dvořák na roh, další nadějnou akci zakončil Beneš střelou vysoko nad břevno branky Baníku. V 53. min. přišel jeden z nejtechničtějších hráčů Hazlova Šiman po zbytečné nevydařené kličce o míč, Zucker bleskurychle přihrál zcela volnému Jónovi a ten ze šesti metrů zvýšil vedení hostí na 0:2. Další velkou šanci hostí zmařil v 58. min. stoper Gajdoš, který střelou z malého vápna orazítkoval břevno hazlovské branky. Snaha domácích o zkorigování skóre vyzněla naprázdno, střelu Beloviče k levé tyči vyrazil Dvořák bravurním zákrokem na roh a v zápětí si poradil i se střelou Komberce. Zdržovací taktiku hostí pak přehnal Svůra, který byl po dlouhém ošetřování odnesen na nosítkách, divadelní vložka byla nakonec oceněna žlutou kartou. Velkou snahu domácích v závěru zápasu korunoval Bauer. Jeho kontaktní gól v 90. min. už ale nebyl k ničemu. Hlavní rozhodčí Burda, s asistenty Křížem a Novotným ukázal osmi hráčům žlutou kartu, poměr spravedlivě rozdělil na 4:4.

Prezident hazlovského týmu Václav Suchopár přijal porážku s klidem Angličana: “S průběhem zápasu jsem spokojený, kluci už nehráli tak zataženě jako v minulých kolech. Bohužel nám to dneska nevyšlo, snad se nám to povede někde jinde.“
FC Jiskra Hazlov: Lutzbauer, Bauer, Lukáč, Veleman, Dočekal, Belovič (78. Oršel), Prokopec, Komberec, Beneš, Horváth (35. Draksl), Šiman (55. Rossmeisl).