Hroznatov vyučil Skalnou

HROZNATOV - Skalná prohrála 1:5

24.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Petr Przeczek

Na výprask, který obdrželi v chebském derby s Hrozňatovem v rámci jedenáctého kola I. A třídy hráči Skalné jen tak nezapomenou. na krutém výsledku pro Skalnou se podepsal především autor dvou branek, bývalý hráč Skalné Hála.

„V první půli jsme odehráli s Hrozňatovem kvalitní pětačtyřicetiminutovku. I když se soupeř ujal vedení, my jsme dokázali rychle vyrovnat,“ vysvětloval kouč Skalné Jiří Pingert a pokračoval: „Zlom v zápase pak nastal asi při vyloučení Koprušťáka, kdy navíc hosté kopali pokutový kop.“
Fotbalisté Hrozňatova však svou přesilovku zužitkovali až v poslední patnáctiminutovce utkání.
„Snažili jsme se o vyrovnaní, ale zbytečně jsme otevřeli hru a soupeř toho dokázal stoprocentně využít. Během patnácti minut se vše zvrtlo, a lacino jsme inkasovali,“ zlobil se Pingert.

V dalším utkání zajíždí Skalná na půdu posledního týmu krajské tabulky, do Lokte. Ten se v podzimní části značně trápí a naposledy podlehl Habartovu 1:4. Taková utkání jsou vždy všelijaká. Ví to i sám trenér.
„Určitě to bude hodně těžké utkání, ale budeme chtít v něm stoprocentně bodovat, ale uvidíme, jak se dá tým před zápasem dohromady,“ říká lodivod Skalné.

24.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

NOVÝ POLYGON by měl vzniknout mezi Sokolovem a Lomnicí přibližně v této podobě.

BMW bude v kraji stavět polygon za čtyři miliardy

Folklorní soubor Marjánek - ilustrační foto.

PechaKucha Night představí ty, kteří se snaží obohatit život ve městě i okolí

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Odpověď na otázku, zda se může vyplatit pojištění dítěte, dávají podle finančního poradce společnosti Partners Václava Valáška příklady z praxe. Dětské pojištění dává smysl především za podmínky pojištění vážných zdravotních komplikací, jako jsou trvalé následky úrazu nebo diagnóza závažného onemocnění.

OTÁZKA PRO: Milana Vrbatu, mluvčího Aše

Město Aš schválilo střední opravy silnic na rok 2018. Upřesníte, o jaké opravy půjde?

Policie žádá řidiče: Pokud nemusíte, nevyjíždějte

Karlovarský kraj - Husté sněžení, nárazový vítr a náledí komplikuje dopravu v kraji. Policisté proto žádají řidiče, aby vyjížděli jen v nejnutnějších případech.

Parkovat není kde

Cheb – Kriticky málo parkovacích míst je v centru města Chebu. Nervózní řidiči si tak stěžují na chebské radnici, že nemají kde parkovat. Mnoho z nich nervózně několik desítek minut projíždí městem a shání volné stání.