Rychnovští fotbalisté si doma vychutnali v utkání s Aší první podzimní vítězství v krajském přeboru

KARLOVARSKÝ KRAJ - Pořádný mariáš byl k vidění na hřišti v Trstěnicích, kde padlo celkem 15 karet

1.10.2007

Častěji než na kulturu putují peníze z rozpočtů na sportFoto: DENÍK/ Petr Przeczek

Už deváté kolo mají za sebou po víkendu týmy krajského přeboru. První výhru si v něm připsal tým Dolního Rychnova, který si v domácím prostředí poradil s Aší. Tři body si také připsali hráči Nové Role, kteří v karlovarském derby porazili Nejdek. Mariánky doma překvapivě podlehly karlovarské Lokomotivě.

Nejdek – Nová Role 0:2
Po bezbrankovém prvním poločase se za hosty přesně trefil po standardní situaci Roulich. Další branku a vítězství Nové Roli zařídil patnáct minut před koncem dalekonosnou střelou Roman Chlup.
Branky: 55. Roulich, 75. Roman Chlup. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Šmat (dobrý) – Aubrecht, Vejvoda, DS Skála. ŽK: 1:2. Diváci: 120.
Nejdek: Hudec – Šimonek, Poplštejn, Rejcha, Myslivec – Němec, Draxal, Mandous, Petr Šlapa – Šourek, Bachratý (stř. Vlk, Petrovič, Till). Trenér: Jaroslav Růžička.
Nová Role: Krupička ml. – Roulich, Krupička st., Dušek, Špička – Štěpánek, Kotek, Šourek, Roman Chlup – Tomáš Chlup, Eszényi (stř. Hájek, Urbánek, Hnízdil). Trenér: Stanislav Pavlíček.

Dolní Rychnov – Aš 2:1
První výhru na podzim si mohli v domácím prostředí vychutnat hráči Rychnova. Skore utkání otevřel ve 37. minutě přesnou trefou Uzlík. Na to ještě dokázali hosté reagovat brankou Aleše Houdka, čtyři minutky před koncem duelu však strhl misky vah na stranu rychnovských fotbalistů Cigánik.
Branky: 37. Uzlík, 86. Cigánik – 71. Aleš Houdek. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Šifalda (velmi dobrý) – M. Štěrba, Tichota, DS Kepl. Bez karet. Diváci: 70.
D. Rychnov: Sloboda – Cigánik, Lisý (55. Kraus), Sekáč, Kříž – Uzlík, Štáhlovský (80. Sedláček), Elijáš, Křenek – Moravec, Szako (75. Klemm). Trenér: Vladimír Sedláček.
Aš: Kindl – Smáha, Rádl, Šiler, Petříček – Lukáš Houdek, Aleš Houdek, Kohuťár, Střeček – Tkadlec (55. Schwalb), Maher (55. Kohout). Trenér: Rino Náprstek.

Kraslice – Stará Role 1:2
Hosté rozhodli o své výhře prakticky už v úvodu zápasu. Nejdříve oprášil prac,ooh ze svých kopaček starorolský kanonýr Roman Voborský a o minutku později ho stejně napodobil Hejl. Do konce první půle domácí pouze snížili Hanzlíkem. Ve druhém poločase už branka nepadla, a tak si Stará Role odvezla důležité vítězství.
Branky: 44. Hanzlík – 5. Voborský, 6. Hejl. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Grujbár (uspokojivý výkon) – Stančík, Bacík, DS Rajtmajer. ŽK: 3:4. Diváci: 280.
Kraslice: Zadňančin – P. Tomeš, Müller, M. Tomeš, Prokop – Hanzlík, Bock, Balada, Řehoř – Němec, Kurtin (stř. Rohan, Pessel). Trenér: Walter Schwarz.
Stará Role: Říha – Hrudkaj, Plachý, Hořt, Pleva – Hejl, Slabý, Stýblo, Vašíček – Zápotocký, Voborský (stř. Lojín, Sikora). Trenér: Jaroslav Slabý.

M. Lázně – Loko K. Vary 0:3
Vítězství Lokomotivy zařídil v podprůměrném utkání jediný střelec. Tři branky si připsal na svůj střelecký účet Jakub Diviš.
Branky: 37. Zeman – 28. , 43. a 81. Diviš. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Melničuk – Šmat, Francúz, DS Kozel. ŽK: 3:2. Diváci: 150.
M. Lázně: Hányš – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman – Radil, Hort, Örsim, Vl. Semančík – J. Kovář, Braniš (stř. Král). Trenér: Miroslav Zeman.
Lokomotiva KV: Povinský – Kolář, Kubín, Matocha, Horn – Šeda, Sedláček, Krejčí, Ludvík – Diviš, Vaněk (stř. Kořán). Trenér: Antonín Sedlák.

Nové Sedlo – SK Toužim 2:2
Účet utkání otevřel i přes velký tlak hostí ve 23. minutě domácí Gergely. Za Toužim srovnal po obrátce stran Borek, a v 52. minutě poslal hosty do vedení Pavel Šulc. Nové Sedlo vyrovnalo stav v 65. minutě Gvizdem.
Branky: 23. Gergely, 65. Gvizd – 47. Borek, 52. P. Šulc. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Hrabovský – Novotný, Henych, DS Strmiska. ŽK: 4:3. Diváci: 120.
Toužim: Šmejkal – Jiří Šulc, Čermák, Tichý, Kanát – Nezval, Borek, Jaroslav Hejkal, Hudec – Pavel Šulc, Mikula (stř. Hotěk, Malec). Trenér: Marek Daněk. (zjištěno od soupeře).

Trstěnice – FK Ostrov 2:1
Ve dvacáté minutě nedal domácí Hořínek pokutový kop. Zastoupit ho tak musel v 59. minutě kanonýr Stránský. Druhou branku „farmářů“ přidal čtyři minutky před koncem duelu Chval. Hosté korigovali utkání až v nastaveném čase Jurou. Za zmínku také stojí katerní mariáš v podání hlavního arbitra Balhara, který obě mužstva nešetřil. Domácím ukázal čtyři a hostům osm žlutých karet, a aby toho nebylo málo přidal Trstěnicím jednu a Ostrovu dvě červené.
Branky: 59. Stránský, 86. Chval – 92. Jura. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Balhar – Kobielský, Svatík, DS Špak. ŽK: 4:8. ČK: 1:2 (85. Hanko – 77. Liška, 90. Semivan). Diváci: 100.
Trstěnice: Černý – Ston, Stránský, Bartůněk, Tuhela – Závorka, Chval, Roháč (86. Gubáni), Hanko – Šimek (54. Pánek), Hořínek. Trenéři: Zdeněk Slowik a Radek Pánek.
Ostrov: Dejmal – Piskáček, Hladík, Lorenz, Jura – Eret (66. Řáda), Kalina, Koročinský (87. Šott), Semivan – Petrovič, Liška. Trenér: Tomáš Štěpánek.

FC Cheb – Fr. Lázně 0:2.

1.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 16 000 Kč Úředníci ve skladech Referent/ka zpracování objednávek. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: pekárna Klimentov, Klimentov 135, Velká Hleďsebe. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: 6:30-14:30 h. Požadujeme: úplné středoškolské vzdělání, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel), organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.. Pracoviště: Penam, a.s. -002, 353 01 Mariánské Lázně 1. Informace: Jana Čápová, +420 721 968 837. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 20 000 Kč Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení Prodejce/prodejkyně nových vozidel. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Truhlářská 11, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba 8:00 - 17:00 hod. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B. Více informací při osobním pohovoru. Kontakt pro zájemce: telefonicky (pí. Kastlová na tel. č. 777625903 či p. Homola na tel. č. 777625907) anebo e-mailem.. Pracoviště: Auto sael s.r.o. -002, Truhlářská, č.p. 2061, 350 02 Cheb 2. Informace: Michaela Kastlová, +420 777 625 903. Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 22 000 Kč Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Asistent/ka - referent/ka. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Májová 23, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 22.000,- Kč + osobní ohodnocení. , , Co Vás čeká?, Baví Vás administrativa a všechno okolo? Do týmu hledáme kolegu/kolegyni pro vyřizování objednávek včetně expedice, správu a aktualizace nabízeného zboží v e-shopech, správa členů družstva, komunikace s obchodními partnery a vyřizování obchodní korespondence. Vaší činností bude kromě běžné administrativy, která k asistentské pozici patří, i prezentace firmy na internetu a aktualizace uveřejňovaných informací. Budete se podílet na celkovém chodu společnosti - komunikovat s vedoucími celé společnosti, budete podpora obchodního týmu a administrativního vedoucího, spravovat provozní aktivity a připravovat podklady., , Požadujeme:, - nezáleží nám na dosaženém vzdělání, důležitější jsou projevené schopnosti a ochota učit se nové věci, - profesionální vystupování, - samostatnost, - flexibilita, - pečlivost ve svěřených úkolech, - aktivní a pozitivní přístup k vykonávané práci, - výborná znalost práce s PC a MS Office, - komunikativní NJ slovem i písmem., , Nabízíme:, - zajímavá práce v nadnárodní společnosti, - výborný kolektiv s týmovým duchem, - práce na plný úvazek na 1 rok s možností smlouvy na dobu neurčitou, - pracovní doba: pondělí - pátek 08:00 - 16:30 h, - možnost osobního růstu, - nástup: možný ihned., , Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (zaslat životopis).. Pracoviště: Hvg - handels & vertriebsgenossenschaft družstvo, Májová, č.p. 608, 350 02 Cheb 2. Informace: Veronika Tegel, . Gastronomie - Gastronomie Barman, výčepní 21 710 Kč Barmani Barman/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 21710 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Grand Casino Aš, Selbská 2721, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: 17:00/18:00-5:00/6:00 h (směny jsou 12-ti hodinové v intervalech 4 dny práce x 4 dny volno). Požadujeme: znalost ČJ, NJ (znalost RJ výhodou), příjemné vystupování, spolehlivost. Nabízíme: ubytování zdarma (kde je možno využívat zdarma wifi a fitness), personální strava za 25-30,- Kč, sleva na pohonné hmoty. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 9:00-14:00 h).. Pracoviště: Rolam s.r.o. -001, Selbská, č.p. 2721, 352 01 Aš 1. Informace: Kamila Noveková, +420 601 390 810.

Neporažené Karlovarsko vyzve v míčovce Fatru Zlín

Derby na severu Energii nevyšlo

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.