Už deváté kolo mají za sebou po víkendu týmy krajského přeboru. První výhru si v něm připsal tým Dolního Rychnova, který si v domácím prostředí poradil s Aší. Tři body si také připsali hráči Nové Role, kteří v karlovarském derby porazili Nejdek. Mariánky doma překvapivě podlehly karlovarské Lokomotivě.

Nejdek – Nová Role 0:2
Po bezbrankovém prvním poločase se za hosty přesně trefil po standardní situaci Roulich. Další branku a vítězství Nové Roli zařídil patnáct minut před koncem dalekonosnou střelou Roman Chlup.
Branky: 55. Roulich, 75. Roman Chlup. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Šmat (dobrý) – Aubrecht, Vejvoda, DS Skála. ŽK: 1:2. Diváci: 120.
Nejdek: Hudec – Šimonek, Poplštejn, Rejcha, Myslivec – Němec, Draxal, Mandous, Petr Šlapa – Šourek, Bachratý (stř. Vlk, Petrovič, Till). Trenér: Jaroslav Růžička.
Nová Role: Krupička ml. – Roulich, Krupička st., Dušek, Špička – Štěpánek, Kotek, Šourek, Roman Chlup – Tomáš Chlup, Eszényi (stř. Hájek, Urbánek, Hnízdil). Trenér: Stanislav Pavlíček.

Dolní Rychnov – Aš 2:1
První výhru na podzim si mohli v domácím prostředí vychutnat hráči Rychnova. Skore utkání otevřel ve 37. minutě přesnou trefou Uzlík. Na to ještě dokázali hosté reagovat brankou Aleše Houdka, čtyři minutky před koncem duelu však strhl misky vah na stranu rychnovských fotbalistů Cigánik.
Branky: 37. Uzlík, 86. Cigánik – 71. Aleš Houdek. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Šifalda (velmi dobrý) – M. Štěrba, Tichota, DS Kepl. Bez karet. Diváci: 70.
D. Rychnov: Sloboda – Cigánik, Lisý (55. Kraus), Sekáč, Kříž – Uzlík, Štáhlovský (80. Sedláček), Elijáš, Křenek – Moravec, Szako (75. Klemm). Trenér: Vladimír Sedláček.
Aš: Kindl – Smáha, Rádl, Šiler, Petříček – Lukáš Houdek, Aleš Houdek, Kohuťár, Střeček – Tkadlec (55. Schwalb), Maher (55. Kohout). Trenér: Rino Náprstek.

Kraslice – Stará Role 1:2
Hosté rozhodli o své výhře prakticky už v úvodu zápasu. Nejdříve oprášil prac,ooh ze svých kopaček starorolský kanonýr Roman Voborský a o minutku později ho stejně napodobil Hejl. Do konce první půle domácí pouze snížili Hanzlíkem. Ve druhém poločase už branka nepadla, a tak si Stará Role odvezla důležité vítězství.
Branky: 44. Hanzlík – 5. Voborský, 6. Hejl. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Grujbár (uspokojivý výkon) – Stančík, Bacík, DS Rajtmajer. ŽK: 3:4. Diváci: 280.
Kraslice: Zadňančin – P. Tomeš, Müller, M. Tomeš, Prokop – Hanzlík, Bock, Balada, Řehoř – Němec, Kurtin (stř. Rohan, Pessel). Trenér: Walter Schwarz.
Stará Role: Říha – Hrudkaj, Plachý, Hořt, Pleva – Hejl, Slabý, Stýblo, Vašíček – Zápotocký, Voborský (stř. Lojín, Sikora). Trenér: Jaroslav Slabý.

M. Lázně – Loko K. Vary 0:3
Vítězství Lokomotivy zařídil v podprůměrném utkání jediný střelec. Tři branky si připsal na svůj střelecký účet Jakub Diviš.
Branky: 37. Zeman – 28. , 43. a 81. Diviš. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Melničuk – Šmat, Francúz, DS Kozel. ŽK: 3:2. Diváci: 150.
M. Lázně: Hányš – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman – Radil, Hort, Örsim, Vl. Semančík – J. Kovář, Braniš (stř. Král). Trenér: Miroslav Zeman.
Lokomotiva KV: Povinský – Kolář, Kubín, Matocha, Horn – Šeda, Sedláček, Krejčí, Ludvík – Diviš, Vaněk (stř. Kořán). Trenér: Antonín Sedlák.

Nové Sedlo – SK Toužim 2:2
Účet utkání otevřel i přes velký tlak hostí ve 23. minutě domácí Gergely. Za Toužim srovnal po obrátce stran Borek, a v 52. minutě poslal hosty do vedení Pavel Šulc. Nové Sedlo vyrovnalo stav v 65. minutě Gvizdem.
Branky: 23. Gergely, 65. Gvizd – 47. Borek, 52. P. Šulc. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Hrabovský – Novotný, Henych, DS Strmiska. ŽK: 4:3. Diváci: 120.
Toužim: Šmejkal – Jiří Šulc, Čermák, Tichý, Kanát – Nezval, Borek, Jaroslav Hejkal, Hudec – Pavel Šulc, Mikula (stř. Hotěk, Malec). Trenér: Marek Daněk. (zjištěno od soupeře).

Trstěnice – FK Ostrov 2:1
Ve dvacáté minutě nedal domácí Hořínek pokutový kop. Zastoupit ho tak musel v 59. minutě kanonýr Stránský. Druhou branku „farmářů“ přidal čtyři minutky před koncem duelu Chval. Hosté korigovali utkání až v nastaveném čase Jurou. Za zmínku také stojí katerní mariáš v podání hlavního arbitra Balhara, který obě mužstva nešetřil. Domácím ukázal čtyři a hostům osm žlutých karet, a aby toho nebylo málo přidal Trstěnicím jednu a Ostrovu dvě červené.
Branky: 59. Stránský, 86. Chval – 92. Jura. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Balhar – Kobielský, Svatík, DS Špak. ŽK: 4:8. ČK: 1:2 (85. Hanko – 77. Liška, 90. Semivan). Diváci: 100.
Trstěnice: Černý – Ston, Stránský, Bartůněk, Tuhela – Závorka, Chval, Roháč (86. Gubáni), Hanko – Šimek (54. Pánek), Hořínek. Trenéři: Zdeněk Slowik a Radek Pánek.
Ostrov: Dejmal – Piskáček, Hladík, Lorenz, Jura – Eret (66. Řáda), Kalina, Koročinský (87. Šott), Semivan – Petrovič, Liška. Trenér: Tomáš Štěpánek.

FC Cheb – Fr. Lázně 0:2.