V jedenáctém kole se dařilo převážně hráčům hostujících týmů. Rychnov doma nestačil na Františkovy Lázně, Nejdek podlehl Královskému Poříčí, Aš zvítězila v Kraslicích, Ostrov sebral tři body mužstvu Mariánských Lázní a Chodov těsně obral o body poslední tým krajské tabulky FC Cheb. Trstěnice opět udržely svou nedobytnou tvrz. V utkání s Toužimí dvakrát farmáři prohrávali ale nakonec dokázali stav vyrovnat.

FC Cheb – Chodov 0:2
Těsnou výhru lídra krajské tabulky zařídili Kaňok a Rolník.
Branky: Kaňok, Rolník. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Šmat – Melničuk, Chládek, DS Zdvihal. ŽK: 4:2. Diváci: 60.
Cheb: Vaigelt – Vondrášek, Kozák, Hrdina, Sedláček – Koloc, Danč, Benkovský, Zeman – Endler, Nový. Trenér: Miroslav Švarc.
Chodov: Dutz – Bulíček, Hányš, Obešlo, Dušek – Vondráček (78. Kopřiva), Machulka, Rolník, Kaňok – Gvizd (14. Šellong), Smolka. Trenér: Jiří Vican.

D. Rychnov – Fr. Lázně 1:3
Vyrovnané utkání rozhodli ve svůj prospěch hosté díky své střelecké potenci. Domácí vyrobili během utkání tři chyby a hosté je dokázali stoprocentně využít.
Branky: 17. Křenek – 5. Jan Větrovec, 72. Országh, 82. Mikeš. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Kobielský (dobrý) – Hrabovský, Balhar, DS Mlčoch. ŽK: 1:4. Diváci: 60.
D. Rychnov: Makarovič – Cigánik, Sekáč, Horník, Uzlík – Šimků, Sedláček, Elijaš, Křenek – Moravec, Szako (82. Klemm). Trenér: Vladimír Sedláček.
Fr. Lázně: Pospíchal – Hibler (88. Fedorek), Valenta, M. Větrovec, Klepáček – J. Větrovec, Országh, Mikeš, Král (52. Jačka) – Bastl, Florus (90. Kříž). Trenér: Milan Kolouch.

Nejdek – Kr. Poříčí 2:4

Hosté rozhodli o svém vítězství už v první desetiminutovce, když se přesně mezi tři tyče trefili Vévoda a Monhart.
Branky: 31. Němec, 68. Hudec (PK) – 6. a 66. Vévoda, 9. Monhart, 51. Král. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Šifalda – Bouše, Rousek, DS Fibrich. ŽK: 2:2. Diváci: 150.
Nejdek: Hudec – Šimonek, Poplštejn, Rejcha, Myslivec – Němec, Draxal, Pavel Šlapa, Haas – Petr Šlapa, Šourek (stř. Eliáš, Mandous). Trenér: Libor Henčl.
Kr. Poříčí: Kiss – Erhart, Jelínek, Monhart, Tesař – Jankovský, Dufek, Král, Rajchrt – Vévoda, Reismüller (stř. Dubaj). Trenér: Milan Gabrle.

N. Sedlo – Nová Role 3:1
Hosté promrhali v Sedle dvakrát výhodu pokutového kopu, a tak nakonec odjeli s prázdnou. Domácím výhru pojistil ve druhém poločase třetím gólem v novorolské brance hlavou po centru Jozy Gvizd.
Branky: 14. Kovařík, 21. Suchý, 66. Gvizd - 52. Dušek. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Grujbár – Cvrk, Stančík, DS Votík, ŽK: 4:2. Diváci: 100.
N. Role: Krupička mladší - Hnízdil, Roulich, Krupička starší ( 46. Koranda), Dušek (75. Vodrážka) – T. Chlup (75. Eszényi), Kotek, Špička, Štěpán – Šourek, R. Chlup. Trenér: Stanislav Pavlíček.

Kraslice – Aš 1:3
Kraslice doma opět vyšly bodově naprázdno. Velkou zásluhu na tom měl ašský hráč Maher, který se do domácí branky trefil hned dvakrát.
Branky: 66. Maxa (PK) – 28. a 62. Maher, 76. Turták. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hodač – Šifalda, Janoušek, DS Kozel. ŽK: 3:1. Diváci: 260.
Kraslice: Zadňančin – P. Tomeš, Müller, Pessel, Prokop – Hanzlík, Bock, Balada, Řehoř – Maxa, Kurtin (stř. Neměček, M. Tomeš). Trenér: Walter Schwarz.
Aš: Kindl – Smáha, Rádl, Šiler , Petříček – L. Houdek, A. Houdek, Kohuťár, Střeček – Kohout, Maher (stř. Swalb, Tkadlec, Turták). Trenér: Rino Náprstek.

M. Lázně – Ostrov 1:2
Hosty poslal do vedení v 11. minutě Přibyl. Další branku Ostrova přidal kapitán Koročinský. Za domácí korigoval skóre devět minut před koncem Hadač.
Branky: 81. Hadač – 11. Přibyl, 40. Koročinský. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Hrabovský – Balhar, Kobielský, DS Tomášek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (63. Přibyl). Diváci: 140.
M. Lázně: Jacko–Lysák – Hadač, L. Kovář, Škarbal, Zeman – Radil, Hort, Ščasnár, Semančík – J. Kovář, Švejda (stř. Greinzinger). Trenér: Miroslav Zeman.
Ostrov: Dejmal – Přibyl, Hladík, Lorenc, Řáda – Koročinský, Kalina, Koudelka, Eret – Petrovič, Liška (stř. Piskáček, Soukup). Trenér: Tomáš Štěpánek.

Trstěnice – Toužim 2:2
Šlágr jedenáctého kola měli lépe rozjetý hosté, které poslal do vedení už v 5. minutě obránce Čermák. Za domácí vyrovnal po obrátce stran Chval. Toužim poslal opět do vedení střídající „žolík“ Hotěk. Když už se zdálo, že hosté si odvezou tři body, Trstěnice opět udeřily. V 93. minutě proměnil s přehledem pokutový kop Chval a obě mužstva se tak o body rozdělila.
Branky: 50. a 93. Chval (1 PK) – 5. Čermák, 80. Hotěk. Poločas: 0:1. Rozhodčí: V. Štěrba mladší – Novotný, Svatík, DS Rajtmajer. ŽK: 2:4. Diváci: 200.
Trstěnice: Riedel – Ston, Stránský, Bartůněk, Tuhela – Pánek, Chval, Roháč, Hanko – Závorka, Hořínek (stř. Šimek, Gubáni). Trenér: Zdeněk Slowik.
Toužim: Šmejkal – J. Šulc, Schveiner, Čermák, Tichý – Borek, Nezval, Moravec, Hejkal – P. Šulc, Mikula (stř. Kanát, Hotěk, Malec). Trenér: Marek Daněk.