Mariánské Lázně rozdávaly doma body

KARLOVARSKO - Trstěnice vyprovodily Novou Roli s čtyřgólovým přídělem

29.10.2007

FC Cheb opět rozdával doma body. Tentokrát Královskému Poříčí. Vpravo chebský KolocFoto: DENÍK/ Bedřich Klima

Ve třináctém pokračování nejvyšší krajské fotbalové soutěže si největší překvapení připsali na své konto hráči Dolního Rychnova, když dokázali uhrát s vedoucím týmem Chodova bezbrankovou remízu. Naopak nezaváhala Toužim, která obrala o tři body Mariánské Lázně. Nové Sedlo protrhlo smůlu na hřištích soupeřů, když si odvezlo výhru z Nejdku. Stará Role se konečně probudila a odnesl to trápící se Ostrov. Aš skvěle rozehrála na Růžovém Vrchu svůj mač s „Lokádou“, ale nakonec odjela z lázní bez bodu. Postaral se o to hlavně autor dvou branek a matador v dresu Lokomotivy Jaromír Kubín. Kraslice opět doma padly, tentokrát nestačily na Frantovky. Vítězství si připsaly i Trstěnice, které doma povodily tým Nové Role.

Nejdek – N. Sedlo 2:3
Hosty poslal do vedení ve dvanácté minutě Kovařík. Za domácí srovnal v 17. minutě Haas. Misky vah strhnul opět na stranu Sedla na konci první půle Farkaš. V 68. zvýšil vedení hostů Vágner. Za Nejdek pak korigoval o minutu později svou druhou brankou v utkání Haas.
Branky: 17. a 69. Haas – 12. Kovařík, 45. Farkaš, 68. Vágner. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Hodač – Janoušek, Tichota, DS Ježek. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (55. Joza). Diváci: 100.
Nejdek: Hudec – Šimonek, Poplštejn, Rejcha, Kolda – Haas, Draxal, Pavel Šlapa, Myslivec – Smrt, Petr Šlapa (stř. Němec, Mandous). Trenér: Libor Henčl.
N. Sedlo: M. Jelínek – Farkaš, Müller, Ďuriš, Neudert – Gvizd, Joza, Vágner, Gergely – Suchý, Kovařík (stř. Kůrka, R. Jelínek, Walter). Trenér: Zdeněk Joza.

D. Rychnov – Chodov 0:0
I když si favorit v Rychnově vypracoval řadu brankových příležitostí, ani jednu nedokázal využít, a utkání tak skončilo překvapivou bezbrankovou remízou.
Rozhodčí: Balhar – Václavíková, Adamec, DS Kozel. ŽK: 2:3. Diváci: 60.
D. Rychnov: Makarovič – Cigánik, Sekáč, Kříž, Sedláček – Horník, Moravec, Štáhlavský, Szako – Elijaš, Křenek (46. Kraus). Trenér: Vladimír Sedláček.
Chodov: Dutz – Vondráček, Obešlo (79. Kopřiva), Hányš, Dušek – Šellong (56. Klemera), Smolka, Bulíček (64. Šustr), Gvizd – Kaňok, Rolník. Trenér: Jiří Vican.

Loko K. Vary – Aš 4:3
Domácí poslal do vedení z přímého kopu Kubín. O dvě minutky srovnal ukazatel skóre ašský Schwalb, a v 55. minutě poslal hosty do vedení přesnou ranou Petříček. Domácí kontrovali o dvě minuty později Danem Sedláčkem. V 64. minutě přidal další branku „Lokády“ Vaněk. V 67. minutě vstřelil svou druhou branku v utkání karlovarský Kubín. Za hosty poté korigoval skóre v 83. Maher. Nejslabším článkem utkání tak byl výkon hlavního arbitra duelu Hrabovského.
Branky: 28. a 67. Kubín (1 PK), 58. D. Sedláček, 64. Vaněk – 30. Schwalb, 55. Petříček, 83. Maher. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Hrabovský – Šmat, Cvrk, DS Rusňák. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (70. Schwalb). Diváci: 70.
Loko K. Vary: Hasič – Horn, Mitterpach, Votík, Kubín – Ludvík, Fassel, Diviš, D. Sedláček – Krejčí, Vaněk (stř. Šeda, Psohlavec). Trenér: Antonín Sedlák.
Aš: Kindl – Čerňanský, Rádl, Šiler, Petříček – Houdek, Schwalb, Kohuťár, Střeček – Turták, Maher (stř. Rožánek, Bárta). Trenér: Rino Náprstek.

Stará Role – Ostrov 3:0
Výhru domácích zařídili kanonýři Hořt, Sikora a střídající Plch. Domácí tak konečně protrhli svou neúspěšnou šnůru a zaslouženě si připsali důležité vítězství.
Branky: Hořt, Plch, Sikora. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Šmat – Šifalda, Hrabovský, DS Bláha. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (Hořt po 2 ŽK). Diváci: 50.
Stará Role: Říha – Plachý, Stýblo, Ozom, Hořt – Slabý, Zápotocký, Hejl, Vašíček – Voborský, Sikora (stř. Plch, Jordán). Trenér: Jaroslav Slabý.
Ostrov: Dejmal – Jura, Hladík, Lorenc, Řáda – Semivan, Kalina, Koročinský, Pavelek – Liška, Eret (stř. Šott, Chrenák). Trenér: Tomáš Štěpánek.

Kraslice – Fr. Lázně 1:2
Hosty poslal do vedení v závěru první půle přesnou ranou Bastl. Ten přidal v běžící devadesáté minutě i druhou branku hostů. Za domácí upravil skóre v nastaveném čase Bock.
Branky: 90. Bock – 45. a 90. Bastl. Poločas: 0:1. Rozhodčí: V. Štěrba – M. Štěrba, Kulhavý, DS Vorel. ŽK: 2:4. Diváci: 200.
Kraslice: Zadňančin – P. Tomeš, Müller, Pessel, Prokop – Hanzlík, Bock, Kričfaluši, Balada – Maxa, Kurtin (stř. Němeček, Němec). Trenér: Walter Schwarz.
Fr. Lázně: Pospíchal – Hibler, Valenta, M. Větrovec, Fedorek – J. Větrovec, Országh, Mikeš, Král – Bastl, Florus (stř. Mour). Trenér: Milan Kolouch.

M. Lázně – Toužim 0:2
Hosty poslal do vedení minutku před koncem první půle Hotěk. Vše pak dokonal v závěru utkání Schveiner, který s ledovým klidem proměnil nařízený pokutový kop.
Branky: 45. Hotěk, 90. Schveiner (PK). Poločas: 0:1. Rozhodčí: Grujbár – Rousek, Bouše, DS Sedláček. ŽK: 4:2. ČK: 1:1 (Jan Kovář po 2 ŽK – Kanát). Diváci: 220.
M. Lázně: Hányš – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman – Radil, Hort, Ščasnár, Semančík – J. Kovář, Braniš (stř. Švejda, Kafka). Trenér: Miroslav Zeman.
Toužim: Šmejkal – Kanát, J. Šulc, Čermák, Tichý – Moravec, Hotěk, Nezval, Borek – P. Šulc, Schveiner (stř. Malec, Hudec). Trenér: Marek Daněk.

Trstěnice – Nová Role 4:0
Domácí farmáře poslal do vedení již v osmé minutě Hořínek. Druhou branku přidal ve 20. minutě Chval. Dvě minuty před koncem prvního poločasu se ještě trefil přesně mezi tři tyče domácí Pánek a v 78. minutě uzavřel účet duelu čtvrtým gólem domácích Tuhela.
Branky: 8. Hořínek, 20. Chval, 43. Pánek, 78. Tuhela. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Hrabovský – Chládek, DS Kliment. ŽK: 2:3. Diváci: 100.
Trstěnice: Reidl – Ston, Stránský (70. Hanus), Bartůněk, Gubáni (60. Novák) – Pánek, Chval, Tuhela, Hanko – Závorka (46. Šimek), Hořínek. Trenéři: Zdeněk Slowik a Radek Pánek.
Nová Role: Latislav – Roulich, Špička, Vodrážka, Krupička – Dušek, Hnízdil, Kotek, Štěpán – Roman Chlup, Tomáš Chlup. Trenér. Stanislav Pavlíček.

Další výsledek: FC Cheb – Kr. Poříčí 3:4

29.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

NOVÝ POLYGON by měl vzniknout mezi Sokolovem a Lomnicí přibližně v této podobě.

BMW bude v kraji stavět polygon za čtyři miliardy

Folklorní soubor Marjánek - ilustrační foto.

PechaKucha Night představí ty, kteří se snaží obohatit život ve městě i okolí

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Odpověď na otázku, zda se může vyplatit pojištění dítěte, dávají podle finančního poradce společnosti Partners Václava Valáška příklady z praxe. Dětské pojištění dává smysl především za podmínky pojištění vážných zdravotních komplikací, jako jsou trvalé následky úrazu nebo diagnóza závažného onemocnění.

OTÁZKA PRO: Milana Vrbatu, mluvčího Aše

Město Aš schválilo střední opravy silnic na rok 2018. Upřesníte, o jaké opravy půjde?

Policie žádá řidiče: Pokud nemusíte, nevyjíždějte

Karlovarský kraj - Husté sněžení, nárazový vítr a náledí komplikuje dopravu v kraji. Policisté proto žádají řidiče, aby vyjížděli jen v nejnutnějších případech.

Parkovat není kde

Cheb – Kriticky málo parkovacích míst je v centru města Chebu. Nervózní řidiči si tak stěžují na chebské radnici, že nemají kde parkovat. Mnoho z nich nervózně několik desítek minut projíždí městem a shání volné stání.