Hned čtyři celky chebského regionu se v tabulce krajského přeboru v kopané nacházejí na konci tabulky. Jediným mužstvem, které drží vztyčený prapor, je tým Trstěnic, který vévodí soutěži.


13. Aš 2 0 0 2 2: 6 0
14. Fr.Lázně 2 0 0 2  1: 6   0
15. Mar.Lázně 2 0 0 2  0: 5   0
16. FC Cheb 2 0 0 2  1:10   0


Loni překvapení soutěže – mužstvo Františkových Lázní, se potácí na konci tabulky s nelichotivým skóre 1:6. Že by se projevil odchod několika hráčů základní sestavy v letní přestávce. Konsolidace mužstva ještě asi trochu potrvá. Také tým Aše patřil v minulém ročníku krajského přeboru k celkům, které neměly problémy s udržením.

Zatím nejostudnější skóre mají na svém kontě fotbalisté FC Cheb – 1:10 ze dvou zápasů. Tady zřejmě neklape obranná činnost, nebo že by špatná psychika? Mezi posledními celky nechybí ani nováček krajského přeboru – tým Mariánských Lázní. Ten zřejmě odvádí krutou nováčkovskou daň. Přechod z 1. A třídy do přeboru je asi pro některé hráče větší, než si mysleli.

Dělat závěry po druhém kole je samozřejmě předčasné, nicméně stav mužstev chebského regionu je varující. Do konce soutěže zbývá ještě hodně kol a lze jen doufat, že pohled na tabulku po podzimní části bude veselejší.