Sedmé kolo krajského přeboru se neslo v podstatě v režii favoritů. Vedoucí tým Staré Role vydřel výhru v Dolním Rychnově. Toužim pak jasně přehrála v derby Nejdek. Překvapení kola se tak zrodilo na zeleném pažitu v Nové Roli, kde si místní jedenáctka poradila s nováčkem soutěže z Královského Poříčí a poprvé tak na podzim bodovala naplno. V chebském derby měli nakročeno k vítězství i hráči bezbodového Chebu, kteří v poločase dokonce nad Aší vedli. Po obrátce stran však soupeř zabral a Cheb si tak musí na své první body počkat nejméně do příštího kola.

Sp. Chodov – Fr. Lázně 7:0
Kanonádu načal už po čtvrthodině hry chodovský Smolka. O chvilku později přidal druhou branku Šellong a poločasový stav upravil svou druhou brankou v utkání Smolka. Ve druhém dějství zvýšil vedení domácích Gvizd a pátý zářez měl na svědomí Machulka. Poté nechala obrana soupeře vyniknout dvakrát ostrostřelce Gvizda, který si tak připsal na své konto ve druhém dějství hattrick.
Branky: 15. a 41. Smolka, 36. Šellong, 52. , 73. a 88. Gvizd, 67. Machulka. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Šifalda (dobrý výkon) – Štěrba, Chládek, DS Kozel. bez karet! Diváci: 100.
Chodov: Dutz – Gvizd, Šellong, Hányš, Bulíček – Vondráček (44. Kopřiva), Smolka, Dušek, (75. Mašek), Obešlo – Machulka, Rolník (71. Štěpán). Trenér: Jiří Vican.
Fr. Lázně: Mour – J. Hibler (45. Klepáček), Valenta, Křenek, Najman – Větrovec, Országh, Mikeš, Král – Bastl, Kříž (75. L. Hibler). Trenér: Milan Kolouch.

FK Nová Role – Kr. Poříčí 3:0
Nováček z Královského Poříčí ve městě porcelánu tvrdě narazil. Novorolští, kteří si přáli prolomit svou černou sérii pěti proher v řadě za sebou, si tak mohli poprvé v sezoně vychutnat pocit vítězství, které si zajistili už v prvním poločase. Nejdříve se dvakrát trefil do svatyně hostí Šourek a účet duelu podtrhl přesnou ranou minutu před koncem první pětačtyřicetiminutovky Dušek.
Branky: 25. a 40. Šourek, 44. Dušek. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Balhar (uspokojivý výkon) – Kobielský, Šmat. DS Sedláček. ŽK: 2:2. Diváci: 80.
Nová Role: Krupička mladší – Roulich, Špička, Krupička starší, Dušek (86. Vaverka) – Hnízdil, Vodrážka (75. Eszényi), R. Chlup, T. Chlup – Urbánek (82. Kesl) , Šourek. Trenér: Stanislav Pavlíček.
Kr. Poříčí: Kiss – Erhart, Záloha, Monhart, Tesař – Jankovský, Dufek, Král, Rajchrt – Vévoda (61. Hartmann), Jelínek. Trenéři: Miroslav Buják a Milan Gabrle.

D. Rychnov – Stará Role 0:2
Domácí drželi s vedoucím týmem přeboru krok až do 36. minuty, kdy potrestal hrubku v jejich obraně střelecky disponovaný Radek Slabý. Po obrátce stran se Rychnov snažil o vyrovnání, ale jejich naděje přetnul v nastaveném čase střídající Hejl.
Branky: 36. Slabý, 91. Hejl. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hodač – Václavíková, Bušek, DS Tomášek. ŽK: 1:2. Diváci: 50.
D. Rychnov: Sloboda – Kříž, Cigánik, Lisý (42. Klemm, 84. Szako), Horník – Sedláček, Uzlík, Elijáš, Štáhlovský – Křenek (68. Verner), Moravec. Trenér: Vladimír Sedláček.
St. Role: Říha – Hrudkaj, Plachý, Hořt, Vašíček – Slabý (87. Pleva), Jílek, Stýblo, Sikora (46. Hejl), Lojín. Trenér: Jaroslav Slabý.

FK Nejdek – SK Toužim 0:3
Favorit zápasu nenechal nikoho na pochybách a zaslouženě zvítězil. Dvě branky vítězů vstřelil během pěti minut nestárnoucí Moravec a jednu přidal kanonýr Mikula.
Branky: 61. a 68. Moravec, 89. Mikula. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Rousek – Tichota, Kulhavý, DS Sedláček. ŽK: 3:0. Diváci: 150.
Nejdek: Hudec – Kolda, Poplštejn, Kolařík, Bachratý – Mandous, Draxal, Till, Němec – Pavel Šlapa, Petrovič (stř. Elijáš, Haas, Vlk). Trenér: Jaroslav Růžička.
Toužim: Šmejkal – Hejkal, Tichý, Čermák, Jiří Šulc – Borek, Moravec, Schveiner, Nezval – Hotěk, Mikula (stř. Kanát, Malec, Pavel Šulc). Trenér: Marek Daněk.

Kraslice – M. Lázně 0:2
Druhou porážku z nováčkem soutěže si připsaly na své konto Kraslice. Tentokrát nanašly správný recept na tým Mariánek. Ty poslal do vedení před koncem první půle přesnou ranou Jan Kovář. Druhou branku si dokonce vstřelili domácí hráči sami. Smutným autorem byl Marek Bock. Kraslice tak po porážce v Poříčí nenavázaly na skvělé výkony z úvodních kol přeboru ani v domácím prostředí.
Branky: 44. Jan Kovář, 76. vlastní (Bock). Poločas: 0:1. Rozhodčí: Šmat – Kobielský, Magula, DS Rajtmajer. ŽK: 2:3. Diváci: 305.
Kraslice: Zadňančin – P. Tomeš, Müller, M. Tomeš, Prokop – Hanzlík, Bock, Kričfaluši, Maxa – Řehoř, Kurtin (stř. Pessel, Rohan, Balada). Trenér: Walter Schwarz.
M. Lázně: Hányš – Hadač, L. Kovář, Zeman, Škrabal – Radil, Hort, Ščasnár, Vl. Semančík – J. Kovář, Braniš (stř.Onersim). Trenér: Miroslav Zeman.

FC Cheb – Jiskra Aš 4:6
Domácí načali utkání velmi dobře. Po úvodní přestřelce strhl misky vah na jejich stranu před odchodem do šaten z pokutového kopu úspěšný exkutor Špiřík. Hosté však ve druhém poločase přidali na důrazu a i v deseti respektive v devíti Chebany přehráli a zaslouženě zvítězili.
Branky: Nový 2, Špiřík (PK), Endler – Lauko, Kohuťár, Maher, Petříček, Lukáš Hodek, vlastní. Poločas: 3:2. Rozhodčí: Hrabovský – Chrástecký, Kobielský, DS Skála. ŽK: 3:2. ČK: 0:2 (A. Houdek po 2 ŽK, Smáha). Diváci: 100.
Cheb: Vaigelt – Danč, Benkovský, Hrdina, Sedláček – Brejcha, Vondrášek, Špiřík, Koloc – Endler, Nový (stř. Misul, Zeman). Trenér: Miroslav Švarc.
Aš: Kindl – Šiler, Petříček, Střeček, Smáha – Lukáš Houdek, Aleš Houdek, Kohuťár, Rádl – Lauko, Maher (stř. Tkadlec, Kohout). Trenér: Rino Náprstek.

Trstěnice – Loko K. Vary 4:1
Farmáři si v domácím prostředí napravili chuť z předešlých prohraných utkání. Dvě branky vstřelil v utkání kanonýr Hořínek. Jednu pak přidal přímo z rohu Stránský. Účet utkání poté podtrhl přesnou ranou Chval.
Branky: 19. a 32. Hořínek, 37. Stránský, 56. Chval – 25. Vaněk. Poločas: 3:1. Rozhodčí: Grujbár – Balhar, Hrnčál, DS Kepl. ŽK: 2:2. Diváci: 150.
Trstěnice: Černý – Ston, Stránský, Bartůněk, Gubáni (44. Novák) – Závorka, Chval, Roháč, Hanko – Šimek, Hořínek (70. Burián, 75, Hanus). Trenéři: Zdeněk Slowik a Radek Pánek.

Loko K. Vary: Povinský – Votík, Kubín, Kocmánek, Kolář – Ludvík, Horn, Krejčí, Diviš – Sedláček, Vaněk. Trenér: Antonín Sedlák.