Dalším kolem pokračují o víkendu 18. - 19. srpna fotbalové soutěže.

 

ČFL


Fotbalisté Unionu Cheb jedou ke svému zápasu v české fotbalové lize na půdu Blšan, kde se v neděli v 10.30 hodin střetnou s domácím týmem. Ten je zatím na posledním místě soutěže. Chebští se netají cílem přivézt všechny tři body.

Divize

Divizní nováček Jiskra Hazlov hraje své utkání rovněž v neděli, tentokrát na hřišti mužstva Jirny. Hazlov svůj zápas druhého kola na trávníku ve Skalné nesehrál pro nezpůsobilý terén, a tak se ´domácí´ premiéra odložila. Hráči Jiskry určitě nebudou chtít přijet s prázdnou.

Krajský přebor

Hned dvě derby čekají na diváky chebského regionu. Tím prvním je zítřejší střetnutí FC Cheb s nováčkem soutěže – Viktorií Mariánské Lázně, které se na hřišti Na Hilárii hraje od 10 hodin. Oba týmy tatím vyšly v obou duelech bodově naprázdno, což se už zítra změní. Budou slavit úspěch Mariánskolázeňští, nebo Chebští, kteří potvrdí výhodu domácího prostředí?
Další derby se odehraje ve Františkových Lázních, kde zítra od 17 hodin přivítají domácí fotbalisté mužstvo Jiskry Aš. Také tyto dva týmy mají na svých kontech zatím nulu, a tak se dá očekávat vyrovnané střetnutí.
Zítra v 17 hodin nastoupí na hřišti v Dolním Rychnově vedoucí celek soutěže – Trstěnice, který se může pochlubit zatím nejlepší střeleckou produktivitou.

1. A třída

V neděli nastoupí ke svému dalšímu střetnutí mužstvo Skalné, které na domácím hřišti přivítá od 15 hodin celek Žlutic. Skalná v prvním kole nezaváhala, kdyxž zvítězila v Habartově 2:1.
Ostudnou porážku 0:4 z prvního kola bude chtít na svém hřišti v neděli od 15 hodin odčinit Sokol Drmoul, který se střetne s mužstvem Lokte.
Hroznatovští fotbalisté jedou ke svému nedělnímu utkání do Jáchymova, kde se budou chtít od 15 hodin pokusit navázat na úspěšný vstup do soutěže.

1. B třída

V neděli pokračuje druhým kolem rovněž 1. B třída. Tým Lázně Kynžvart se na domácí půdě utká od 14 hodin s mužstvem Nové Sedlo B a určitě bude chtít rychle zapomenout na porážku 1:6 z prvního kola na hřišti v Lomnici..
Také Dolní Žandov v Citici nebodoval, a tak v neděli od 16 hodin bude chtít vydolovat první soutěžní body v utkání s týmem Pila. S vedoucím celkem soutěže to však nebude mít vůbec jednoduché.
Rezerva divizního Hazlova se na domácím trávníku představí v neděli od 14 hodin, kdy se střetne s celkem Citic. Také Hazlovští vyšli v prvním kole bodově naprázdno, a tak mají možnost tento fakt změnit.
Lipová v prvním dějství inkasovala v Dalovicích čtyři branky. Ve druhém kole čeká Lipovou v neděli od 10 hodin mužstvo Kynšperka.
Na příznivce kopané tak čeká o víkendu pořádná dávka fotbalu. Prognózy počasí nejsou sice nijak příznivé, ale kdo se bude chtít na nějaký ten zápas vydat, určitě si s nepříjemným počasím poradí po svém. Až už se vybaví deštníkem, oblečením, nebo něčím příjemným na zahřátí.