Z prvního vítězství nového ročníku české fotbalové ligy se mohli konečně radovat také fotbalisté Unionu Cheb, kteří si z Blšan odvezli tři body za vítězství 3:0.
„Zejména v prvním poločase jsme byli fotbalovějším mužstvem. Trpělivostí jsme soupeře donutili k chybám, které jsme pak trestali brankami,“ komentoval důvody vítězství Zdeněk Procházka, trenér Unionu Cheb, pro něhož to bylo rovněž premiérové vítězství v ´dresu´ Unionu Cheb.

Podle chebského kouče dosáhli hosté povinného vítězství, které se však nerodilo vůbec lehce. „Blšany mají velmi běhavé hráče, kteří chtějí stále hrát. V momentě, kdy doplní kádr o dva až tři zkušené fotbalisty, nebude se do Blšan jen tak jezdit pro vítězství. Každý soupeř to tam bude mít těžké. Z tohoto pohledu jsem rád, že máme utkání v Blšanech za sebou,“ říká Procházka.
Ve vítězném střetnutí se dařilo zejména Sládečkovi, autoru dvou branek. „David zahrál velmi dobrý zápas. Do stavu 3:0 se dařilo také naší obraně. Pak se občas objevila nějaká okénka v obraně, ale už jsme neinkasovali,“ je rád chebský kouč.
V dalším střetnutí se utká Union Cheb v neděli od 17 hodin doma s Buldoky.