Také ve druhém utkání krajského přeboru Karlovarského kraje v kopané zaplatili hráči Viktorie nováčkovskou daň a nedokázali nad svým soupeřem zvítězit. Ve vyrovnaném utkání si vypracovali více golových šancí než hráči soupeře, ale překonat brankáře hostů nedokázali. Hosté předváděli pohlednou technickou hru a v úvodních 20 minutách měli mírnou územní převahu.


Viktoria Mar. Lázně 0
FK Nejdek 1
po poločase 0:0


Domácí hráči se snažili o rychlé brejky a ve 33. min. přišla první gólová šance. V. Semančík uvolnil českou uličkou J. Kováře, ale jeho samostatný nájezd brankář Hudec zneškodnil. Domácí hru vyrovnali a začali se více tlačit před branku hostů, ale se zakončením byli na štíru. Naopak hosté v nastaveném čase první půle po dlouhém autovém vhazování mohli jít do vedení, kterému ovšem zabránil domácí gólman.

Ve 47. min. vybojoval míč domácí Braniš, běžel sám na brankáře, ale jako z kopírky napodobil nájezd Kováře a brankář hostů byl opět úspěšnější. Snaha Viktorie končila v obranných liniích Nejdku, jehož hráči po dlouhých odkopech podnikali rychlé brejky do otevřené obrany domácích borců.V 67. min. po chybě domácích na půlící čáře se hostům podařila rychlá útočná akce po levé straně a na přesný přízemní centr naběhl zcela volný Haas a nedal gólmanovi tvrdou střelou šanci – 0:1. Domácí trenér vyburcoval své svěřence k velkému náporu ve zbývajícím čase, ale domácí si vypili kalich hořkosti až do dna. Míče létaly kolem svatyně hostů, ale štěstí stálo jednoznačně na straně Nejdku. V 85. min. opět po dlouhém odkopu mohli jít hráči hostů do úniku, ale na poslední chvíli zaúřadoval M. Semančík, který fauloval unikajícího hráče. Šanci sice přerušil, ale po červené kartě musel hřiště opustit.
Ve zbývajících minutách utkání se i v deseti domácí snažili o vstřelení branky, ale hosté své první vítězství v novém ročníku soutěže zkušeně ubránili.
Viktoria Mariánské Lázně: Jacko-Lysák – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman, M. Semančík, Hort, Švejda,V. Semančík, J. Kovář, Braniš. Náhradníci: Greizinger, Ščasnár, Kabelák, Mendyka, Maxsimčuk. Trenér: Miroslav Zeman, as. J. Martínek. Vedoucí mužstva A. Klier.