V 6. kole krajského přeboru v kopané na sebe narazily týmy, které se střetly v soutěži vůbec poprvé v historii.
Na derby se přišlo podívat 420 platících diváků, kteří viděli bojovné utkání, ve kterém měli brankově navrch hráči domácího mužstva.


FC Viktoria M. Lázně 3
Rozvoj Trstěnice 1
po poločase 1:0Ve 23. min. udělal chybu v rozehrávce hostující Roháč, k míči se dostal J. Kovář, přihrál Zemanovi, ten se řítil do vápna kde mu v poslední chvíli obránci stačili míč vypíchnout, ale jen k domácímu Radilovi, který nekompromisní střelou zpoza šestnáctky nedal gólmanovi šanci – 1:0.
Zkušení hosté kontrovali. Na mokrém terénu uklouzl domácí L. Kovář, do šance se dostal Chval, ale akci nezakončil. Poté se v další šanci ocitl Novák a míč z jeho kopačky už směřoval do branky, ale kde se vzal tu se vzal Škrabal a míč vyhlavičkoval.
Hráči Trstěnic vyvinuli v závěru první půle tlak, ale byli to naopak domácí, kteří do otevřené obrany podnikali rychlé brejky a mohli utkání výrazně rozhodnout ve svůj prospěch. Nejprve ve 42. min. netrefil hlavou Škrabal ze sedmi metrů prázdnou branku, poté šel sám na brankáře J. Kovář, ale jeho střela skončila v boční síti.

Ve druhém poločase si vytvořil dvě šance Chval, ale v brance domácích kraloval Hányš.
Domácím vyšla první útočná šance až v 75. min., kdy se prosadil Zeman, ale branku přestřelil. O tři minuty později Radil našel přesně Zemana, který poslal míč podél brankáře Riedla podruhé do sítě hostů. V 79. min. vrátil nepřesný pas hostů Hort na Onera, který unikl dezorientované obraně a podél brankáře zvýšil na 3:0.

Korigovat dokázali hosté až v 85. min., kdy se gólově prosadil Hořínek.
V poslední minutě utkání došlo k nešťastné srážce brankáře Riedla s Onerem po rohovém kopu a oba museli být s tržnými ranami na hlavě střídáni.
V. M. Lázně: Hányš – Hadač,L. Kovář, Škrabal, Zeman, Radil, Hort, Ščasnár, V. Semančík, J. Kovář, Braniš. Střídali: Oner Ersin, M. Semančík. Trenér Miroslav Zeman.
Trstěnice: Riedl – Ston, Stránský, Batůněk, Novák, Závorka, Chval, Roháč, Hanko, Šimek, Hořínek. Střídali: Burián, Hanus, Gubáni. Trenér Zdeněk Slowik.