Zasloužené vítězství domácího týmu v 8. kole krajského přeboru Karlovarského kraje zhlédla více než stovka přítomných diváků.

Baník Kr. Poříčí 3
Viktoria Mar.Lázně 0
po poločase 2:0Hráči Baníku začali utkání velmi opatrně a hosté tak měli po rozehraném útoku Horta ve 2.min.utkání první šanci. Míč se po narážečce se Semančíkem dostal k J. Kovářovi. Ten vnikl odvážně do vápna, ale jeho střelu stačil blokovat obránce na roh. Po rohovém kopu přišla tvrdá rána Kmeťe, kterou brankář reflexivně vyrazil.V 5. min. šli domácí do rychlého brejku a Erhart podél brankáře Hányše minul branku Viktorie.

Domácí hráči zvyšovali úsilí o atak svatyně hostů.V 9. min. se pokusil Reissmuller po průniku do šestnáctky zjistit pozornost rozhodčího a šikovně se poroučel k zemi, ale zkušený sudí Chládek nechal pokračovat ve hře a později po důrazné domluvě přišla žlutá karta. Ovšem byl to právě tento hráč domácích, který se největší měrou postaral o výhru svého týmu.

Ve 20. min. nedal tvrdou přízemní ranou zpoza šestnáctky žádnou šanci brankáři hostů a otevřel skóre utkání 1:0.
Hosté se snažili, ale hra jen k vápnu ke kýžené změně nevedla. Se dvěma střeleckými pokusy Ščasnára a Braniše neměl brankář domácího týmu problém.

Už se zdálo, že první poločas skončí jednogólovým vítězstvím Baníku, ale ve 44. min. nasadil k sólu Reismuller, hosté jej zastavili nedovoleným zákrokem v šestnáctce a pokutový kop s jistotou proměnil Monhart 2:0. O minutu později si na centr do vápna naběhl Dubaj a při Viktorce stálo nevídané štěstí.

V 54. min. měl možnost opět mladíček J. Kovář, ale jeho střeleckému pokusu chyběla razance. Domácím pak vyšel protiútok. Hosté reklamovali faul, k míči se dostal kdo jiný než Reissmuller a jeho lob z 35-ti metrů skončil v síti hostů – 3:0.
V 65. min. po velkém tlaku domácích přišel další faul ve vápně a tím i šance na zvýšení skóre. Pokutový kop ale Hányš tentokrát Vévodovi chytil.
Výborně a s chutí hrající domácí si již ve zbývajícím čase hry snahu hostů o zkorigování výsledku pohlídali a získali zaslouženě tři body do tabulky krajského přeboru.

Mariánskolázeňští nezopakovali výkony z předešlých úspěšných střetnutí a domů tentokrát odjeli bez bodu.
Utkání řídila trojice rozhodčích Chládek, Hrabovský, Chrástecký. Delegátem utkání byl Václav Vošmik.
Viktorie Mariánské Lázně: Hányš – Hadač, L. Kovář, Kmeť, Zeman, Radil, Hort, Ščasnár, V. Semančík, J. Kovář, Braniš. Střídali: Daneziev, Paseka, Mendyka. Trenér Miroslav Zeman.