V 7. kole krajského přeboru v kopané změřili síly nováčkové soutěže. V posledním vzájemném utkání v nižší třídě nedali domácí hráči Viktorce šanci a v Mar. Lázních zvítězili 4:0. Oba týmy si překvapivě vedou v soutěži dobře, a tak se očekával kvalitní fotbal.

SK Fotbal Kraslice 0
Viktoria M. Lázně 2
po poločase 0:1


V prvním poločase vidělo 300 diváků vyrovnanou partii, kdy měli domácí více času míč na svých kopačkách, ale první větší golovou šanci neproměnili hosté ve 20. min. když po přihrávce Semančíka před šestnáctku domácích naběhl Braniš a jeho střela skončila na břevně. Fotbalisté Kraslic pokračovali v jakési mírné územní převaze, ale obrana hostů v čele s brankářem Hányšem jejich pokusy s přehledem likvidovali. Naopak hosté rychlými brejky zle zatápěli před jejich brankou.

Ve 25 min. vychytal krasalický brankář Zadnančin Zemanův střelecký pokus. Domácí měli po přímém kopu Hanzlíka ve 34. min. obrovskou šanci, když Kurtin jeho centr umístil hlavou jen velice těsně tyče. Další střelecký pokus Prokopa o minutu později na dvakrát chytil Hányš. Hosté odpověděli nebezpečnou střelou Ščasnára, ale stále chybělo koření kopané - gól. Už se zdálo, že se mužstva rozejdou po první půli smírně, ale ve 42. min. našel dlouhý odkop J. Kováře, který si lehce poradil se svým strážcem a své sólo zakončil tvrdou křížnou střelou do sítě bezmocného brankáře 0:1. Ve 44. min. mohl vedení Viktorky potvrdit druhou brankou Zeman, který po přihrávce J. Kováře neprostřelil brankáře.

Také ve druhém poločase pokračoval stejný obraz hry, a tak museli být diváci s předváděnou hrou spokojeni. Domácí hráči ovšem nedokázali vypracované šance dotáhnout až do konce, a tak jejich největší možnost končila na tyči Hányšovy svatyně. Hosté naopak uhodili na druhé straně.V 76. min. rozehrál Hort akci na půlící čáře, míč se po krátkých narážečkách dostal k V. Semančíkovi. Jeho přízemní centr prošel podél celé branky až ke Kovářovi, ten poslal míč tvrdou ránou na branku. Míči směřující do odkryté části branky se ještě snažil zabránit domácí Bock, ale jeho snaha skončila jen tečí a hosté zvýšili na 0:2.

V 78. min. podržel Hányš Viktorku když technickou střelu Kričfalušiho směřující k tyči s námahou chytil. Poté hosté rozehráli velkou ofenzívu a domácí měli ve zbývajícím čase velké štěstí, že se výsledek utkání už nezměnil. Hostující tým měl šance v závěru utkání na minimálně srovnání skóre posledního utkání, ale i tak odjížděl domů velmi spokojen.

Utkání řídila trojice rozhodčích R. Šmat, J. Kobielsky, L. Matula. Delegátem utkání byl Jan Rajtmajer.
Viktoria Mar. Lázně: Hányš – Hadač, L. Kovář, Škrabal, Zeman, Radil, Hort, Ščasnár, V. Semančík, J. Kovář, Braniš. Střídali: Oner Ersin, M. Semančík. Trenér Miroslav Zeman.