Po dvou porážkách zajížděli hráči Viktorie k jednomu z favoritů krajského přeboru do Staré Role a nečekal je vůbec lehký úkol. Domácí byli v tabulce na třetím místě pouze na skóre za Toužimí a Chodovem a byli v utkání jasným favoritem. Mladé mužstvo Viktorie (věkový průměr 21 let) přijelo napravit domácí výpadek s Loko K. Vary a potrápit favorita. A to se mu dařilo již od počátku utkání.

Stará Role 0
Vik. Mar. Lázně 2
po poločase 0:1

Domácí se nemohli prosadit proti nově složené obraně Viktorie, a tak to zkoušeli většinou z větší vzdálenosti nebo ze standardních situací.
První slušnou příležitost měli domácí po trestném kopu Stýbla, ale Hányš hosty podržel. Naopak Viktoriáni čekali trpělivě na brejky a první golový přišel už v 17. minutě. Hort našel Jana Kováře, ten se uvolnil a trefil tyč! Domácí odpověděli svou největší šancí prvního poločasu. Po rohu Stýbla se k odraženému míči dostal Radek Slabý a z prázdné branky vykopával kapitán hostí Hort. Chvíli na to prošel po levé straně hostující Radil a na jeho střílený centr nedosáhl Kovář, ani Ščasnár.

Ve 30. minutě opět zvonila konstrukce domácí svatyně-to se k trestnému kopu z 25 metrů postavil Marek Zeman a trefil spojnici břevna a tyče! Hrál se otevřený fotbal, který se musel divákům líbit. Domácí příznivci si mohli zakřičet gól po hlavičce Stýbla, ale hostující gólman Hányš byl na místě.
Viktoriáni šli do vedení ve 40. minutě po rohu Vlasty Semančíka. Radil na přední tyči prodloužil a ´rybička´ Ščasnára znamenala vedení hostů – 0:1! Minutu před pauzou přišla pro hosty pořádná rána - Slabý prostrčil na Zápotočného, kterého před velkým vápnem fauloval Hányš a musel pod sprchy! Do brány tak musel 17tiletý Marek Daneziev, který normálně hraje za dorost Viktorie levého záložníka!

Do druhého poločasu vstoupili svěřenci Jaroslava Slabého náporem,a le do vážnějších šancí se díky organizované hře Viktorie nedostávali. A jak jen to bylo možné, vyráželi hosté, hlavně zásluhou Zemana a Ščasnára, do smrtících brejků. Jeden z nich zastavila obrana DDM pouze faulem a sám postižený Marek Zeman poslal balon z 20 metrů od břevna do brány – 0:2!

Domácí se ze šoku do konce zápasu neprobrali a se stereotypními nákopy si obrana Viktorie v čele s novým brankářem poradila. Poslední možností domácích byla Slabého teč, která ´lízala´ břevno.

V závěru mohli ještě zvýšit z brejků do otevřené obrany Zeman a poté střídající Greizinger, ale oba branku minuli.
Viktoria ve Staré Roli překvapivě,ale zcela zaslouženě zvítězila a dala tak zapomenout na matný výkon z domácího utkání s Loko K.Vary. Utkání výborně řídil Václav Bouše a rozdal na obě strany po jedné žluté kartě.

“Věděli jsme, že s takovým výkonem jako proti Loko K.Vary tady nemáme šanci, a tak jsme si vše s hráči vyříkali a na soupeře se po všech stránkách připravili.Vyšla nám dokonale taktika, všichni plnili naše pokyny, hráli disciplinovaně a přineslo to své ovoce. Dík patří celému mužstvu, těžko někoho vyzdvihovat,“ nešetřil po zápase chválou na své svěřence Miroslav Zeman, trenér Viktorie Mariánské Lázně.

FC Viktorie Mariánské Lázně: M.Hányš - L. Kovář, P. Hort, L. Hadač, D. Škrabal - J. Švejda (44. M. Daneziev), V. Semančík, M. Zeman (89. M. Greizinger), M. Radil - J. Kovář, P. Ščasnár (86. Eöner).