Teplické „béčko“ se na zápas s Jiskrou Hazlov pořádně posílilo, na hřiště ve Skalné nastoupilo se sedmi hráči ligového áčka. Největší pozornost na sebe poutal reprezentant Mareš, který na mistrovství světa v Kanadě nastupoval vedle svého klubového kolegy Fenina.

FC Jiskra Hazlov 1
FK Teplice B 7
po poločase 1:2

Domácí tým, který v sobotním zápase podal jeden ze svých nejlepších výkonů, dokázal až do 60. min hrát se silným soupeřem naprosto vyrovnanou partii.

O nešťastný úvod zápasu se postaral v 5. min. Šlesingr, který stáhl pronikajícího útočníka za dres a Hašek z nařízené penalty dostal hosty do vedení 0:1. O vyrovnání na 1:1, se v 11. min. postaral Šiman, který po parádní akci domácích prudkou ranou pod překonal ligového golmana Belice. Vedení 2:1 zajistil hostujícímu celku v 15. min. nejlepší hráč na hřišti Mareš. Trestný kop Šlesingra přes zeď brankáře Belice nepřekvapil. V závěru poločasu se zaskvěl Lutzbauer, který kryl střely Benáta a Haška.

V úvodu druhé půle posílil naděje domácích obránce hostí Struha, který musel po druhé žluté kartě opustit hřiště. Hazlovský tým hrál v této fázi zápasu velmi dobře. Po závaru před brankou soupeře byl v 60. min. faulován ve vápně Prokopec a velkou šanci na srovnání skóre promarnil Šlesingr, když míč ze značky pokutového kopu poslal na břevno Belicovi branky.

Tento klíčový moment zápasu domácí zřejmě psychicky neunesli a soupeř je v závěrečných dvaceti minutách tvrdě potrestal. Přes vysokou porážku si diváci přišli na své, sledovat útočné akce Mareše s Benátem bylo pastvou pro oči fotbalového labužníka.

Na 1:3 zvýšil po akci Mareše v 63. min Benát, v 72. min si oba hráči vyměnili úlohy. V 84. min přehodil Avdija parádním obloučkem vyběhnuvšího Lutzbauera a bylo to 1:5. V 88. min zvýšil po přihrávce Haška prudkou střelou z voleje Benát na 1:6 a v nastaveném čase předvedl Benát další fotbalovou lahůdku, prokličkoval se domácí obranou a střelou z ostrého úhlu pod břevno završil debakl domácích na konečných 1:7.
Hlavní rozhodčí Špoták s asistenty Kubcem a Mifkovou kartami nešetřil. Domácím ukázal šest žlutých karet, hostující mužstvo vidělo čtyři a navíc i jednu červenou (Struha).

Hazlovská série bez zisku bodu se tak rozrostla už na dvanáct utkání v řadě.
FC Jiskra Hazlov: Lutzbauer – Bauer, Lukáč, Karafiát, Šiman, Dočekal, Šlesingr, Prokopec, Komberec, Horváth, Rossmeisl (50. Draksl).