Prvním kolem začal na chebském umělém trávníku zimní fotbalový turnaj, který pořádá Okresní fotbalový svaz v Chebu ve spolupráci s FC Cheb.
V prvním utkání zvítězilo mužstvo Skalné nad Sokolem Lázně Kynžvart 5:0. Ve druhém střetnutí vyhrálo domácí družstvo FC Cheb nad Hroznatovem 6:2 a v posledním duelu prohrála Jiskra Aš s Jiskrou Hazlov 1:4.

Osmigólový zápas komentoval trenér FC Cheb Jiří Musil. „Je to pouze přípravný duel, rozptýlení pro hráče v zimní přípravě. Důležité je, že si kluci zahráli a že se nikomu nic nestalo. V dobrém světle se ukazují zejména mladší hráči, jako například brankář Bruno Volf či Radim Wolf.“

Střetnutí dvou Jisker skončilo jasným vítězstvím té hazlovské. Kádr Hazlova nastoupil se stejným kádrem jako na podzim, s týmem se loučil pouze Jan Beneš, který odchází do Německa. „Jeho odchodu je mi velmi líto. Snažil jsem se Honzu v týmu udržet a odchod mu rozmluvit. Je to velmi spolehlivý, zkušený a i po lidské stránce výborný hráč. Bude mi hodně chybět a já doufám, že se brzy vrátí,“ přeje si Miroslav Švarc, kouč Hazlova. „Honza dostal od šéfa klubu Václava Suchopára hodinky, aby věděl, kdy se má do týmu vrátit,“ vtipkuje trenér, který si velmi pochvaloval plochu umělého trávníku na chebském FC. „Povrch byl až na pár zmrzlých fleků vynikající. S přístupem i s hrou našeho mužstva jsem byl spokojený. Myslím, že nato, že jsme nebyli kompletní a že to byl první zápas, to bylo dobrý,“ dodal.

Spokojený, zejména s druhou polovinou, byl i ašský kouč Jaroslav Smáha. „Než jsme se v první půli stačili rozkoukat, prohrávali jsme 0:3. Ukázalo se, jak moc nám chybí Šiler, který se zotavuje z naraženého nosu z utkání s Františkovými Lázněmi. Druhá půle z naší strany byla už uspokojivá, z naší hry jsem měl dobrý pocit. Škoda chladného počasí, které ovlivnilo terén umělého povrchu, na což se samozřejmě nechceme vymlouvat, neboť podmínky měla obě mužstva stejné.