Tak hodnotila odvetu za finále mistrovství Evropy 1996 početná skupinka fandů z Chebska. Potěšilo je samozřejmě vítězství domácích 6:3 a užívali si také, že chebský region se do akce zapsal výraznou stopou. Chlapi zejména z Chebu a Františkových Lázní byli v obecenstvu skvěle slyšet, na hřišti byl nejlepší skalenský rodák Pavel Nedvěd a na dění dohlížel z lavičky legendární trenér a františkolázeňský patriot Dušan Uhrin starší.

„Trenéra Uhrina jsem si vždycky vážil. Jeho slova a vlastně i činy měly vždycky logiku a byl úspěšný," usmíval se velký fotbalový příznivec, osmadvacetiletý Ladislav z Chebu. „Dušan Uhrin byl bezprostřední, i když jsem ho požádal o společné foto," pochvaloval si. „Jinak Nedvěd a pak Patrik Berger by ihned mohli hrát nejvyšší soutěže někde v Evropě," neskrýval Láďa své hodnocení.

Tomu přitakával další fanda, sedmatřicetiletý Zdeněk z Františkových Lázní. „Byla to skvělá akce, kterou vážně výkonem ozdobil náš Pavel Nedvěd ze Skalné. To je nádhera. Ale pokud chválím, tak ocenění si zaslouží všichni a vyzdvihl bych ještě výkon brankáře Ladislava Maiera," dodal.