V sobotu 3. února je totiž čeká výjezd do Doubravky, kde se jim na tamní umělce postaví od 10.00 hodin do cesty třetiligové Domažlice. „Pro nás to bude velká prověrka,“ přemítal trenér Viktorie Stanislav Purkart. A ví, o čem mluví. Domažlice totiž patří ke špičce České fotbalové ligy. „Zcela jistě nás soupeř prověří v obranné fázi, proto si můžeme vyzkoušet některé věci. Ale samozřejmě nechceme jen bránit, ale chceme využívat rychlé protiútoky,“ podotkl k možné taktice, která by mohla slavit úspěch, Purkart.

Mariánské Lázně čeká duel na umělce v Doubravce, kde se střetnou s třetiligovými Domažlicemi (ilustrační foto).Zdroj: Daniel Seifert

Mariánské Lázně přišly v týdnu o služby Patrika Kavalíra, který zamířil narychlo do Weidenu. „Je to škoda, ale věřím, že najdeme za něj náhradu,“ zklamaně přidal Purkart. Mariánskolázeňský kouč bude moci počítat až na Kabeláka s kompletním kádrem. „Víceméně budeme kompletní. Chybět bude pouze Kabelák, který si plní své povinnosti. Pro nás je dobré, že budeme hrát v Doubravce, kde si můžeme osahat tamní umělku, na které bychom měli hrát i divizní duel právě se Sencem,“ dodal Purkart.