Po utkání v Novém Sedle, kde byli prakticky celý zápas lepším týmem, ale nakonec se museli spokojit s bodem, se fotbalistům Unionu Cheb ve středeční předehrávce 33. kola krajského přeboru hrubě nezadařilo. V domácím prostředí podlehli Baníku Královské Poříčí 0:5.

Po bezbrankovém prvním poločase otevřel skóre duelu ve 49. minutě hostující Gvizd a aby toho nebylo málo, o necelou minutu později připojil druhou branku Královského Poříčí kapitán Miloš Dufek.

Domácí se sice snažili o zvrat, ale v posledních zápasech ve formě hrající hosté, připojili v 57. minutě další branku Kričfalušim. Navíc v 69. minutě zvýšil již na 0:4 z pokutového kopu znovu Gvizd a dílo zkázy pro domácí tým dokončil v 80. minutě střídající Majer.

Šanci na reparát mají hráči Unionu již zítra, když v dalším domácím zápase hostí od 17 hodin Baník Vintířov.

FK Union Cheb – Baník Královské Poříčí 0:5 (0:0).

Branky: 49. Gvizd, 50. Dufek, 57 . Kričfaluši, 69. Gvizd (PK), 80. Majer

Cheb: Černý – Tonka (59. Neumann), Šneberger, Těšínský, Volf – Macháček, Dobeš (79. Žíla), Rolník T., Hudeček – Kohout (86. Kotrč), Iterský. Trenér: Miroslav Šebesta.

Královské Poříčí: Dvořák – Kričfaluši (77. Majer), Nicklas, Gvizd, Moravec, Provazník, Dufek (72. Phung Viet Hung), Rajchrt, Šellong, Neudert, Správka. Trenér: Miroslav Buják

Rozhodčí: Miroslav Chládek – ing. Jiří Hrnčál, Ivan Balhar. Delegát: Josef Strmiska. Diváci: 70.