Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zprávy OFS Cheb

Chebsko - Informace z jednání STK.

9.3.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

1. STK projednala a schválila výsledky VII.kola zimního turnaje O pohár předsedy OFS Cheb. Vše bez problémů. O víkendu bude sehráno poslední kolo zimního turnaje. Poháry předají předseda OFS Cheb J.Smutný, V.Placr a sekretář M.Sabadin

2. OP st.žáci: FK Skalná 9.5., S.Lipová 18.5. 14.00, 1.6.-14.00,15.6. 14.00

OP ml.žáci: S.V.Hleďsebe 12.5.- 9.00, 19.5.- 9.00, S.D.Žandov 7.5., FK Hvězda Cheb 27.4.-10.00, 5.5. 10.00

OP st.přípravka: S.V.Hleďsebe 11.5.- 9.00, 18.5.- 9.00

OP ml.přípravka: S.Lipová 11.5.- 13.00, 25.5.- 13.00

STK žádá všechny oddíly o nahlášení jejich termínů konání okresních žákovských soutěží.

3. STK souhlasí s rozšířením soutěže jarní části soutěží OP ml.přípravek o družstvo FC Cheb. Uvedené mužstvo bude hrát mimo soutěž

4. Ve čtvrtek 21.března 2013 od 18.00 hodin v zasedací místnosti TJ Hrozňatov se uskuteční setkání komise STK, KR a členů VV OFS Cheb s představiteli klubů hrajících OP a OS mužů. Za jednotlivé kluby se jednání zúčastní trenér mužů a statutární zástupce klubu. Setkání bylo již avizované na VH OFS Cheb. Jedná se o schůzku, na které budou vysvětleny připomínky řídící komise, chování jednotlivých hráčů a funkcionářů klubů a veškeré náležitosti kolem samotného utkání. Pozvánky budou distribuovány poštou na jednotlivé sekretáře klubů.

Z jednání VV OFS Cheb

Do funkce místopředsedy OFS Cheb byl zvolen Slavomír Kozel předseda STK a člen VV OFS Cheb. VV odsouhlasil složení jednotlivých odborných komisí:

STK: Slavomír Kozel předseda, a členové Josef Zdvihal a Miroslav Sabadin

KR: Josef Novotný předseda, a členové Karel Henych, Václav Vošmik a Jan Rajtmajer. DK: Václav Palcr předseda, a členové Václav Fircák, František Šůs, Miroslav Lýsek a Josef Strmiska. KM: Josef Heřmánek předseda, a členové Jan Pavlov, Libor Oravec, Jan Krampera, Šmat a zástupce Chebu

K práci komise mládeže vystoupil její předseda J. Heřmánek. Zdůvodnil neúčast řady hráčů na turnaji okresních výběrů ve Skalné. Tato situace se již nesmí opakovat. Předseda připraví do příštího jednání VV OFS Cheb pravidla pro uvolňování hráčů do okresních výběrů, rozpočet OV a celkovou koncepci OV s výhledem do jarní části soutěží.

VV odsouhlasil komisi STK uskutečnění setkání komise STK, KR a členů VV OFS Cheb s představiteli klubů hrajících OP a OS mužů, viz zápis z jednání komise STK.

Na základě komise RO VV odsouhlasil zařazení na listinu RO okresu Cheb rozhodčí: David Grůza, Veronika Lhotková a Jindřich Lhotka.

Příští jednání VV OFS Cheb se uskuteční ve středu 3.4. od 12.00 hodin.

Zápis DK

Hráč Tomáš Rolník z oddílu FK Hvězda Cheb má od 6.3 uvolněnou závodní činnost.

(ms)

Autor: Redakce

9.3.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

Svátek naturální kulturistiky a fitness si užili fanoušci v hotelu Thermal, kde byl na pořadu ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.
48

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Strážníci zadrželi hledaného muže

Cheb – Strážníci z Chebu zadrželi hledanou osobu.

Z kapsy mu ukradla plnou peněženku

Cheb – Velmi hbité ruce má nejspíš třicetiletá žena z Chebu – patrně ale asi trochu jinak, než si původně myslel šofér, který se s ní dal na parkovišti do řeči…

Na tržnici byly padělky za čtyři miliony

Cheb – Kabelky, peněženky, pásky nebo třeba peněženky patří ke zbožím, které se stále často padělá. Důkazem je i poslední zátah karlovarských celníků z minulého týdne na tržnici Asia Dragon Bazar na Svatém Kříži u Chebu.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení