„Vše odstartuje v 10 hodin miniturnajem dětí a také na pořadu budou soutěže v dovednostech, které se během týdne naučily v rámci Fotbalové školy Horsta Siegla, takže se bude na co dívat,“ vracel se k týdenní škole, která premiérově pohltila stadion TJ Potůčky, Miroslav Šípek.

Pak už přijde v 15 hodin na program benefiční utkání, ve kterém se proti sobě postaví Výběr TJ Potůčky a hvězdný Sigi team, za který nastoupí například Ladislav Vízek, Pavel Kuka, Martin Frýdek, Jaroslav Bednář či Jaromír Blažek. „Opět během utkání proběhne výběr finančních darů pro malého bojovníka Vašíka Vopáleckého. Vstup na velmi zajímavé utkání je zdarma,“ poukazoval Šípek. Během benefičního duelu bude na programu i dražba.

„Bude se dražit například tenisová raketa Karolíny Plíškové, se kterou odehrála Wimbledon. Dále pak hokejka Jakuba Voráčka a další zajímavé předměty,“ odtajnil Šípek. Nabitý den pak zakončí benefiční koncert tří skupin. „Koncert bude vyvrcholením celodenní akce a přemístí se do lyžařského areálu Skipot. Zde se mohou fanoušci hudby těšit od 19 hodin na vystoupení skupin Nirvana revival, ŠpuntQaně a Hanz´s Fuckers. Vstupné opět bude dobrovolné,“ dodal Šípek.