Tentokrát přijde na pořad nejmladší kategorie baníkovců U6, kterou trénují koučové Tomáš Hájek a Pavel Moravec. „Naše nejmenší naděje hrají neregistrovanou Miniligu U7 komise mládeže KKFS,“ poukázal na úvod trenér Tomáš Hájek.

„V této kategorii si s dětmi hlavně hrajeme a velmi pomalu také začínáme se základy individuálních dovedností,“ přidal druhý kouč Pavel Moravec. Pod jejich taktovkou trénuje výběr Sokolova U6 dvakrát v týdnu, když i nejmenší baníkovce zasáhl nouzový stav a kvůli zákazu přišli o jarní část soutěže.

Výhru si připsali při svém návratu na zelené kolbiště dorostenci sedleckého KSNP, kteří zamířili na půdu sadovského Sokola, kde uhráli v řádné hrací době nerozhodný výsledek 1:1 a poté uspěli v penaltovém rozstřelu, když nakonec vyhráli duel v poměru 3:2.
Sedlecký dorost si připsal na účet vítězství nad jedenáctkou Sadova

„Až se opět uvolní atmosféra, tak bychom chtěli opět najet na tréninkové jednotky, v plánu máme i přátelská utkání, turnaje či triangly, ale uvidíme, jak vše nakonec dopadne,“ prozradil náplň, která čeká nejmenší baníkovce, Hájek.

„Navíc nás čeká postupné zvyšování fotbalové náplně v trénincích, jelikož od příští sezóny už budou děti z U6 hrát pravidelnou soutěž a absolvují mnohem více turnajů a přípravných utkání,“ dodal závěrem Moravec.

Baník Sokolov U6

Brett Christian, Bučková Amálie, De Diana Boro Daniel, Durda Kryštof, Garlík Vojtěch, Kraus Oliver, Michalec Jakub, Salva Jakub, Šimek Damien, Štercl Jakub, Fabian Mário.