Až v šestém utkání jarní části okresní soutěže okusil Start Libá hořkost porážky. Strůjcem prohry byl lídr tabulky SK ZD Křižovatka, kde Start hostoval.

SK ZD Křižovatka 2

Start Libá 1

po poločase 1:0

Před očima asi 60 diváků sehrál Start první těžší utkání, které nezvládl. Domácí v úvodním tlaku zahrozili několika slibnými akcemi, které hosté odvraceli někdy i s vypětím všech sil. Start se k ohrožení soupeřovy branky dostal až v 18. minutě. Až poté začal opticky vyrovnávat hru. Souboj to byl hlavně ve středu hřiště.
První vážné ohrožení branky Startu a zároveň gólové bylo ve 34. minutě, kdy domácí proměnili nařízený pokutový kop. Další akce končily na obranách obou celků, a proto úvodní dějství skončilo 1:0 ve prospěch domácích.

Ve druhém poločase byl obrázek hry stejný, ale postupem času Start získával převahu. Domácí na to reagovali rychlými brejky, kterými vážně ohrožovali branku hostů.

Skóre utkání se měnilo v 19. minutě, kdy hostující Jan Musil zahrával rohový kop, který si jeden z hráčů domácích hlavou nešťastně srazil do vlastní branky, a skóre bylo vyrovnáno – 1:1.

I přes stále větší herní převahu se Start již nedokázal gólově prosadit. Když už vše vypadalo na dělbu bodů, přišel ve 43. minutě další rychlý brejk domácích, který dokázali využít, a stanovili skóre utkání na konečných 2:1.

Průběh celého utkání byl dost nervózní, k čemuž přispěl i slabý výkon rozhodčího Balhara, který byl zřejmě způsobený i jeho malou rozhodcovskou zkušeností
Start Libá: David Kolouch, Jan Rossmeisl (Petr Lepší), Robert Nožina, Pavel Kozák, Daniel Hrabě, Petr Kubeš, Jan Musil, Jan Brejcha, Václav Gotthelf, Jakub Rohan a Milan Grospič (Štěpán Hrůza).