„Utkání se odehrálo na těžkém terénu, i přesto oba týmy předvedly zejména v prvním poločase nadstandardní výkon,“ pochvaloval si fotbalovou kvalitu obou výběrů mariánskolázeňský asistent František Nedbalý.

„Souš vsadila na presink a napadání naší rozehrávky, my naopak na naši odvážnost, kdy jsme velmi dobře kombinovali a vytvářeli si tak šance, když jednu z nich využil Petr Holub,“ ohlédl se za prvním poločasem Nedbalý a připojil: „Oba týmy odehrály první dějství velmi dobře jak po taktické, tak i herní stránce.“

Po změně stran se dočkali brankové radosti i po dobře zvládnuté standardní situaci hosté, ale nakonec zůstaly všechny body doma, tedy na stadionu U Ferdinandova pramene, když o tom rozhodl úspěšnou trefou Martin Šácha.

Barbora Hasalová se narodila 25. ledna ve 12:38 rodičům Haně a Pavlovi z Plané u M. Lázní. Po příchodu na svět ve FN v Plzni vážila sestřička Kristýnky (11) a Štěpánky (9) 2940 gramů a měřila 49 centimetrů.
FOTO: Právě jsme se narodili

„Do druhého poločasu jsme prostřídali a už to nebylo po fotbalové stránce takové jako v prvním poločase,“ vracel se k druhému poločasu asistent Viktorie.

„Navíc se odehrála druhá polovina utkání více od podlahy, takže se na hřišti několikrát zajiskřilo, ale co se týče šancí, měli jsme navrch,“ prozradil Nedbalý.

„Celkově šlo o vyrovnanou partii, samozřejmě jsme rádi, že jsme vyhráli, už jen kvůli hráčům, pro které je to velké povzbuzení do těžkých utkání, která nás čekají,“ dodal Nedbalý.

Baník Souš – FC Viktoria Mariánské Lázně – Baník Souš 2:1 (1:0). Branky: Holub Petr, Šácha Martin.

Mariánské Lázně: Šmejkal – Prokš, Braun, Cinkanič – Habart, Šácha, Drahorád, Popovič, Pěček – Holub, Lattisch (stř. Štrunc, Holeček, Chlad, Parák, Šilhán).