Bilance? Jedna výhra, jedna prohra. V prvním duelu letních galejí viktoriáni zamířili do Františkových Lázní, kde se střetli s německým výběrem SV Donaustauf, kterému překvapivě podlehli vysoko 2:6.

„Chybělo nám hned několik hráčů, i přesto jsme v utkání vedli 2:1, posléze však soupeř vyrovnal z pokutového kopu a poté jsme ještě čtyřikrát inkasovali,“ vracel se zpět k překvapivé porážce na úvod přípravy trenér Otakar Dolejš. „Šanci v utkání dostali hráči, kteří jsou u nás na zkoušce, a také dorostenci, chtěli jsme, aby se všichni protočili,“ prozradil Dolejš. To druhý duel, který viktoriáni odehráli pro změnu na stadionu v Drmoulu, přetavili ve vysokou výhru, když soupeře TJ Baník Stříbro rozstříleli deseti brankami, čtyřikrát se zapsal do střelecké listiny nestárnoucí snajpr František Nedbalý a hattrickem se pak blýskl v barvách Viktorie mladíček Roman Popovič. „Opět nám chyběli někteří hráči, i přesto jsme tentokrát přistoupili k utkání více zodpovědněji a dařilo se nám i střelecky,“ pochvaloval si trenér Mariánských Lázní. „Šanci zahrát si opět dostali všichni hráči, což pro nás bylo důležité, škoda jen, že nás soupeř více neprověřil,“ připojil k duelu se Stříbrem Dolejš.

Třetí přípravný duel pak má Viktoria naplánován již na pátek 24. července, kdy zamíří na půdu účastníka krajského přeboru Ústeckého kraje, Spartaku Perštejn, kde bude duel zahájen v 18 hodin.

FC Viktoria Mariánské Lázně – TJ Baník Stříbro 10:1 (4:0)

Branky: Nedbalý František 4, Popovič Roman 3, Holeček Jan, Cinkanič Dan, Habart Tomáš.

Viktoria Mariánské Lázně: Jacko-Lysák – Cinkanič, Ruda, Samek – Habart, Kořistka, Pěček, Novák, Popovič – Nedbalý, Štěpán (stř. Šmejkal, Holeček, Lukáš, Párák).