FC Jiskra Hazlov 1
Viktoria M. Lázně4

po poločase 0:1

Domácí tým dokázal lídra soutěže trápit celý první poločas, ve kterém si vypracoval několik gólových šancí. Tu největší spálil Dočekal, který ze dvou metrů přestřelil Šmejkalovu branku. Štěstí pak stálo na straně hostí, do vedení 0:1 dostal Mariánskolázeňské šikovný Chval který dokonale využil jejich jedinou vážnou šanci.

V úvodních minutách druhé půle minul Prokopec branku hostí a trestný kop za faul na Doležala poslal Šlesingr do zdi. To bylo ze strany domácích na dlouhé minuty všechno.

Viktorka měla výraznou převahu, předváděla pohledný fotbal, založený na rychlosti a přesných přihrávkách. V 55. min. zvýšil Jan Kovář po přihrávce Kafky na 0:2. Jen o několik minut později našel míč z trestného kopu zcela volného Chvala, který nekompromisně zvýšil na 0:3. V 75. min. předvedl parádní sólo Jan Kovář, který prošel obranou a po kličce Kindlovi, střelou do prázdné branky zvýšil vedení hostí na 0:4.

O čestný gól domácích se v závěrečných minutách postaral Prokopec, který po přesné přihrávce Dočekala překonal Šmejkala a uzavřel skore zápasu na konečných 1:4.

Rozhodčí Hrabovský s asistenty Melničukem a Šmatem rozdělil žluté karty v poměru 2:2, smůlu pak měl domácí Veleman, který v závěru střetnutí viděl po druhé žluté, kartu červenou.

FC Jiskra Hazlov:
Kindl, Baar, Beneš, Veleman, Bláha, Tuček, Dočekal, Syroha, Šlesingr, Prokopec, Šiman (39. Repčík).

Viktorie Mariánské Lázně:
Šmejkal, Hadač, Dvořák, Škrabal (70. Kovář Lukáš), Jakubík, Drahorád, Kovář Jan, Ščasnár (88. Švejda), Semančík, Kafka, Chval (77. Gargula). jagr