Vzájemná bilance posledních dvou soutěžních utkání hovoří ve prospěch Viktorie, která dokázala dvakrát zvítězit. Na domácím hřišti 7:1 a na hřišti v Hazlově 4:2.

FC Viktoria M. Lázně 4

FC Jiskra Hazlov 0

po poločase 1:0

První výtečnou příležitost měli hosté po úniku Baara po pravé straně, ale jeho centr do malého vápna nedokázal usměrnit do branky Belovič již v první minutě utkání. V 11. min. zahrával Zeman přímý kop. Hosté odvrátili a po rychlém brejku se dostali do další gólové šance, ale obránce stačil míč Prokopcovi vypíchnout. Domácí se snažili a ve 32. min. po faulu brankáře na Kafku byl odpískán pokutový kop, který Zeman úspěšně proměnil – 1:0. Ve 40. min. se Zeman prosadil na levé straně u půlící čáry, ideálně přenesl míč křížným centrem na Drahoráda, ale jeho střela byla hodně nepřesná.Ve 44. min. se snažil prosadit Dočekal, ale jeho tvrdou střelu Šmejkal stačil vytlačit na rohový kop.

Ve druhé půli viděli diváci hodně zajímavý a vzrušující fotbal a také tři góly v síti hostujícího týmu, který nedokázal své vypracované šance úspěšněji zakončovat. Ve 48. min. vybojoval Drahorád rohový kop, po kterém se dokázal prosadit v hlavičkovém souboji Dvořák a svůj návrat po dlouhých čtrnácti letech oslavil důležitým gólem – 2:0. Hosté hned po rozehrání dostali míč do vápna domácího týmu.Velký závar končil dlouhým odkopem na Zemana, který prodloužil mezi obránci na Kafku a ten svůj únik zakončil krátkou kličkou vybíhajícímu brankáři na velkém vápně a uklidil míč do opuštěné branky – 3:0. Hosté v 56. min. vystřídali. Odešel Veleman a Šlezingr, které nahradili Beneš a Suk. Zdálo by se, že vedení domácích pošle hosty do kolen, ale opak byl pravdou. Zkušený tým Hazlova bojoval, vytvářel si brankové příležitosti, ale vstřelit gól nedokázali hráči ani z nejvyloženějších šancí. Krátce po střídání přestřelil snad ze tří metrů branku domácích Suk.V 75. min. po akci Chvala a Kafky nedosáhl na míč před brankou Drahorád. Hned z protiútoku zahrávali hosté přímý kop. Ten končil jen rohovým kopem a neplodným závarem před brankou Šmejkala. O dvě minuty později končil mimo branku Viktorie další přímý kop Šturma. Domácí odpověděli šancí Chvala, ale jeho pokus o přehození brankáře skončil i přehozením branky. Domácí trenér ve druhé půli také sáhl ke střídání. Nejprve střídal Ščasnára Radil a poté přišel Švejda místo Kafky. Pět minut před koncem domácím vyšel protiútok, Drahorád si narazil s Chvalem, unikl obráncům a z rohu velkého vápna napálil nevídaně míč do šibenice brankáře Kindla – 4:0. Hosté ještě v závěrečných minutách zabrali a po dlouhém centru před branku pískl rozhodčí druhý pokutový kop, tentokrát proti domácím. Hazlov mě šanci alespoň na čestný gól, který by si zcela po právu zasloužil. Míč si postavil čerstvý Prekop, ale poslal ho doprostřed branky, Šmejkal vyrazil zpět k Prekopovi, ale ten branku z velmi malé vzdálenosti překopl a rozhodčí hned na to utkání ukončil.

Viktoria M. Lázně: Šmejkal, Hadač, L. Kovář, Dvořák, Jakubík, Drahorád, Zeman, Ščasnár (Radil), Semančík, Kafka (Švejda), Chval. Tr. M. Zeman.

Jiskra Hazlov: Kindl, Baar, Šturm, Veleman (Beneš), Bláha, J. Beneš, Dočekal, Belovič, Šlezinger (Suk), Prokopec, Šiman a Prekop. Tr. M. Švarc, ved. W. Líbal.

Rozhodčí: P. Berka, M. Tichota, Z. Vejvoda, DS utkání J. Zdvihal.