Na stadion u Ferdinandova pramene dorazí poslední celek Fortuna Divize A Jindřichův Hradec. Do utkání tak půjdou vzhledem k postavení v tabulce v roli favorita právě hráči Viktorie.

„Jindřichův Hradec je sice poslední, ale minule uhrál remízu s třetím Mýtem, takže to určitě nebude nijak jednoduché utkání,“ upozornil trenér Viktorie Otakar Dolejš a hned přidal: „Poprvé budeme vstupovat do utkání jako favorité, s tím se musíme poprat.“

Role favorita bývá ošidná, to uznává i sám trenér Mariánských Lázní. „Například Petřín k nám dorazil v roli outsidera a nakonec si odvezl tři body za výhru 4:2,“ varoval před dalším výpadkem Dolejš. Viktoria má cíl dostat se do klidného středu tabulky. Jediná cesta, která k tomu vede, je výhra nad Jihočechy. „Nesmíme nic podcenit, musíme navázat na naše výkony z posledních tří utkání. To znamená být aktivní po celé utkání a hlavně bojovat, s tím do utkání půjdeme,“ přiblížil taktiku, která by mohla slavit úspěch, Dolejš.

„Samozřejmě bychom se s našimi fanoušky rádi rozloučili vítězstvím, ale víme, že nás nečeká nic lehkého, jelikož Jindřichův Hradec nemá co ztratit, může jen získat,“ přemítal kouč Viktorie. Záležet také bude na složení jedenáctky, se kterou Mariánské Lázně na soupeře vyrukují. „Máme nějaké zdravotní problémy v týmu, ale věřím, že se hráči dají před tímto pro nás důležitým utkáním dohromady,“ dodal závěrem Dolejš.