Viktoriáni tak narychlo angažovali tým Trstěnic, tedy účastníka krajské I. A třídy, což slibovalo v podání viktoriánů střelecké hody. Potvrdilo se. „Byli jsme rádi, že nám vyšly tak narychlo Trstěnice vstříc,“ vzkazoval dodatečné poděkování do Trstěnic trenér Mariánských Lázní Stanislav Purkart.

Výsledek utkání, ve kterém jasně a povinně dominovali hráči z lázní, už tak mírumilovný k Trstěnicím nebyl. Výsledek 17:0 ve prospěch Viktorie zcela jistě mluví za vše. „První poločas byl ze strany Trstěnic dobrý, což mě osobně překvapilo, když jsme ho vyhráli 5:0,“ podíval se za prvním dějstvím Purkart. To ve druhém pak nenechali jeho svěřenci na soupeři nit suchou, když celkem dvanáctkrát skórovali, a Trstěnice pak postupně rezignovaly.

„Oba týmy do druhého poločasu prostřídaly a to se odrazilo i na skóre. Některé branky nám Trstěnice doslova darovaly, proto bych nechtěl tento výsledek nějak zveličovat. Splnil svůj účel a to bylo pro nás velmi důležité,“ dodal hodnocení k druhé pětačtyřicetiminutovce Purkart.

FC Viktoria M. Lázně – Trstěnice 17:0 (5:0). Viktoria M. Lázně, I. poločas: Jacko-Lysák – Dubský, Štěpán, Denk, Lukáš – Pěček, Kavalír, Kravar, Sadílek, Kabelák – Holub; II. poločas: Jacko-Lysák – Kafka, Grambal, Cinkanič, Oleksink – Lattisch, Drahorád, Dubský, Labai, Kavalír – Nedbalý. Trenér: Stanislav Purkart.