Viktoriáni totiž mají před sebou předposlední přípravný duel, ve kterém se střetnou v sobotu 24. února na své umělce u Ferdinandova pramene ve 12.30 hodin. „Mimo bude hned trio hráčů, ať už Kravar, Lattisch či Denk, které trápí viróza, jinak by měli být všichni hráči k dispozici. Je jen škoda, že hráči před startem soutěže takto vypadnou z rytmu,“ smutně poznamenal ke kádru, který bude přichystán k předposlednímu duelu, trenér Mariánských Lázní Stanislav Purkart. V souboji se sokolovskou omladinou budou hráči Viktorky plnit roli favorita.

„Samozřejmě se role favorita nezříkáme, ale víme, že nás čeká náročné utkání, které bude určitě hodně běhavé, ale na druhou stranu by už hráči měli vědět, co po nich chceme,“ připomněl Purkart.

Ten bude sestavu, která zasáhne do prvního jarního divizního zápasu, ještě ladit. „Sestava se sice rýsuje, ale po prvním poločase v Karlových Varech, který se mi vůbec nelíbil, mají všichni hráči šance opět vyrovnané. Takže i v utkání se Sokolovem vyzkoušíme hráče na několika postech, abychom věděli, na čem jsme,“ dodal k utkání Purkart.