„Na závěr podzimní části nás čeká nejdelší výjezd podzimní části,“ vypočítával trenér Mariánských Lázní Otakar Dolejš.

A výjezd to bude náročný. Doslova. V Čížové, které patří v divizní tabulce průběžná devátá příčka, tvrdí fotbalovou muziku především zkušení borci s ligovými zkušenostmi. Namátkou Martin Jirouš, Petr Janda, Martin Rozhoň či Radim Nečas junior, co jméno, to fotbalový pojem.

„Viděl jsem utkání Čížové s Mýtem, kdy hrál Nečas zezadu, ale ten může hrát i vepředu, byl výborný. Co se týče Jirouše či Jandy, tak to jsou kvalitní hráči a hlavně Jirouš je hodně nebezpečný,“ prozradil své poznatky o soupeři Dolejš.

„Navíc doma se Čížové daří více než venku, takže nás určitě nečeká nic lehkého,“ je si vědom. Ale ani viktoriáni nechtějí vyjít bodově naprázdno v závěrečném podzimním vystoupení.

„Pokud bychom urvali bod, budu spokojený, pokud dva, budu velmi spokojený, pokud by to byly body tři, tak budu nadšený,“ narážel Dolejš na bodové možnosti, na které mohou viktoriáni na horké půdě Čížové dosáhnout.

Navíc v sázce bude pověstných šest bodů, když oba týmy v divizní tabulce dělí pouhý bod. „Máme nějaký cíl, který bychom chtěli splnit. I když víme, že to bude náročné utkání, chceme cíl splnit,“ přeje si trenér Viktorie. Tomu však dělá čáru přes cíle marodka.

„Chybět bude kvůli karetnímu trestu Ruda a někteří hráči nejsou fit, přesto věřím, že to dáme do kupy a dosáhneme na důležité body,“ dodal Dolejš k utkání, které odstartuje ve 13.30 na půdě Čížové.