Místo očekávané velikonoční pomlázky viděli příznivci domácích utkání zahozených šancí.

FC Jiskra Hazlov 2
Baník Vintířov 1
po poločase 0:0

Celý první poločas měl hazlovský tým viditelnou převahu, ta ale končila před velkým vápnem soupeřovy branky. Za dlouhých 45 minut si nedokázal vypracovat víc než tři gólovky.

Tu první měl ve 28.min Belovič, zmařil mu ji parádním zákrokem brankář hostí Střímelský. Šiman pak svou střelu poslal vysoko nad břevno a Velemanova placírka minula pravou tyč branky Baníku. Radikální zlepšení přinesl průběh druhé půle. Nehrálo se ani tři minuty a Veleman poslal míč z trestného kopu do levé tyče, V 50. min se vytáhl gólman Střímelský, který prudkou střelu Velemana pod břevno vyrazil na roh.

Ten zahrával tradiční stratég Dočekal, čechraný míč se snášel před branku a „Velísova“ prudká hlavička zajistila vedení domácích 1:0. Komberec pak z ostrého úhlu branku přestřelil. V 56. min projel po levé straně Belovič, přesně přihrál Šimanovi který střelou z voleje zvýšil vedení na 2:0. Euforii domácích diváků schladil o dvě minuty později hostující Černý, který využil hrubou chybu domácí obrany a šmudlákem po zemi snížil na 2:1. V 65. min byl ve vápně sražen pronikající Komberec, osud zápasu vzal do svých rukou zkušený exekutor domácích Veleman, který si postavil míč na penaltu. Jeho neuvěřitelně ležérní střela šokovala domácí diváky a potěšila brankáře Střímeckého, který si s ní snadno poradil. Zbývající minuty zápasu tato lapálie nepoznamenala, hrálo se prakticky na jednu branku a Hazlov pokračoval v zahazování šancí.

Dočekal pálil vedle, Veleman nad, Kombercovu střelu brankář hostů zneškodnil. Po závaru před brankou vykopl míč z brankové čáry obránce hostí Macák. Hazlovský tým svým výkonem neoslnil a tak jeho skutečnou formu prověří v sobotním derby chebský Union. Rozhodčí Petr Berka s Asistenty Šmatem a Chládkem řídil zápas s naprostým přehledem , spokojen byl i elegantní delegát svazu Slavomír Strmiska.
FC Jiskra Hazlov: Richter, Houdek, Matyáš, Veleman, Draksl, Šiman, Dočekal, Belovič, Šlesingr, Prokopec, Komberec.