Turnaj O pohár předsedy OFS Cheb je už minulostí. Podle předpokladů se stal vítězem celek Hvězdy Cheb, vedoucí celek krajského přeboru Karlovarského kraje po podzimní části. Na druhém místě skončil tým Slavoje Chodová Planá a třetí místo obsadili fotbalisté Baníku Vintířov.

V posledním kole se také rozhodlo o tom, který z týmů odejde z turnaje bez zisku bodů. Stalo se jím mužstvo Hrozňatova, které v souboji o první body na turnaji prohrálo hokejovým výsledkem 4:7.

Mužstvo Hvězdy Cheb neztratilo na turnaji ani bod. V šesti utkáních nastřílelo osmatřicet gólů, což činí průměr na jeden zápas 6,3 gólu. Chebští měli také nejlepší obranu, když v šesti zápasech inkasovali devět branek, což je průměr 1,5 branky na jedno utkání.

Nejlepšího střelce měli ale v celkově druhém týmu Slavoji Chodová Planá. Stal se jím Pavel Chval, kterého si mnozí pamatují také z jeho působení v mariánskolázeňské Viktorii. V posledním kole nastřílel tři góly a s šestnácti přesnými trefami tak o jednu přeskočil kanonýra Hvězdy Cheb Tuhelu.

Předseda Okresního fotbalového svazu v Chebu Jiří Smutný pak předal pohár druhému týmu a nejlepšímu střelci.

Sokol Lipová volno

Sokol Citice Hrozňatov A 7 : 4 (4 : 2). Hráno bez karet.

Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Chrástecký František, Šmat Robert. Diváků: 20.

Střelci: Kuželka, Bílek 3, Stockner, Štika, Kratochvíl Dražan 2, Břicháček 2

FK Hvězda Cheb B. Vintířov 5 : 1 (3 : 0)

Rozhodčí: Chrástecký František, Vokoun Tomáš, Šmat Robert.

Střelci: Tuhela 3, Netáhlo, Saliba Krejčí

Slavoj Chodová Planá FC Cheb 4 : 1 (3 : 0). ŽK 4-0

Rozhodčí: Balhar Ivan, Chrástecký František. Diváků: 30.

Střelci: Chval Pavel 3, Soukup Bohuslav Vondrášek Jiří.

(ms, bk)