„Dunajská Streda je jeden z nejtěžších soupeřů v naší soutěži, ale ukázali jsme, že můžeme bojovat a vyhrávat i těmi co se dlouhodobě drží na špičce,“ připomněla Bezruková, že mistryně nedostali v Chebu vítězství zadarmo.

„Zápas nám ukázal, že máme své kvality a můžeme vyhrávat s kýmkoliv, ale jen tehdy, když dodržujeme taktické pokyny. Každou ztrátu bodu musíme brát jako lekci, dál věřit a dodržovat nastavený systém. Jsme na cestě s jasnou vizí. Věříme si,“ věří svému týmu Bezruková.

Teď čeká Kynžvart druhý zápas na palubovce soupeře, když se v neděli 17. září představí Západočešky od 16.00 hodin v Porubě. „Poruba je velmi agresivní soupeř, ukázala svůj charakter v prvních dvou kolech MOL jak Most,u tak Michalovcům. Myslím si, že klíčem k výhře bude rychlá házená po celých šedesát minut a chladná hlava, která nám pomůže proměňovat vytvořené šance,“ přeje si premiérovou výhru v základní části MOL ligy Bezruková.

„Věříme, že nás fanoušci budou podporovat i na dálku prostřednictvím on-line přenosu na TVcom, protože jejich síla je neskutečná. Tváří v tvář se s nimi budeme těšit opět za týden v sobotu 23. září od 18.00 hodin, kdy do Chebu dorazí DHC Slavia Praha, a bude to pořádný mazec,“ doplnila Bezruková.