Hráčky ze západu Čech otevřely skóre zápasu ve 3. minutě, kdy se střelecky prosadila Katka Dresslerová. Na to dokázal Zlín odpovědět brankou Michaely Kolářové, ale posléze si házenkářky Kynžvartu vystřelily dvoubrankový náskok, který však domácí hráčky dokázaly smazat, a za stavu 3:3 se začalo od začátku.

Kynžvartu vystavil stopku v Českém Poháru Most, vyhrál 31:24.
Soupeři jsme nedali nic zadarmo, říká Sabadka

Poté dokázal Kynžvart odskočit soupeři na rozdíl tří branek 8:5. Zlín se dokázal docvaknout na rozdíl branky, ale Západočešky poté opět zapnuly výkon na plné obrátky a do konce prvního poločasu si vytvořily čtyřbrankový náskok 13:9, a to díky třem brankám Patrn᠆čiakové a Dvořákové.

Jenže po obrátce stran začal Zlín pomalu z náskoku Kynžvartu ukrajovat a ve 31. minutě srovnal na 15:15. A pro svěřenkyně slovenského trenéra ve službách Kynžvartu Petera Sabadky bylo ještě hůře. Domácí házenkářky dokázaly hostům odskočit na 19:15, čímž bylo o vítězi rozhodnuto a hráčky Zlína s přehledem dovedly duel do výhry 23:20 a Kynžvartu se přiblížily v tabulce MOL ligy na rozdíl dvou bodů.

Handball club Zlín – Házená Kynžvart 23:20 (9:13). Nejvíce branek: Sekulová 5, Kříčková 5, Ševčíková 4 – Dvořáková 7, Patrnčiaková 3, Božović 3. Rozhodčí: Friedel, Kučerka. Sedmimetrové hody: 2/1:2:1. Vyloučení: 2:2. Diváci: 121. Kynžvart: Novotná, Srpová – Königová, Tesařová, Dvořáková, Vávrová, Michalcová, Patrnčiaková, Bezrukova, Dresslerová, Božović, Kapusniaková, Hejkalová.