Sabrino, máte za sebou dvě úspěšná utkání, jak tedy vidíte šance českého týmu na mistrovství světa 2023 či v probíhající kvalifikaci na mistrovství Evropy 2024?

Určitě je snem každé házenkářky se dostat do reprezentace a já jsem moc vděčná, že už se od žákovských kategorií mohu účastnit reprezentačních akcí. Můj sen je se s reprezentací dostat na olympiádu a uděláme vše proto, aby nám Los Angeles vyšlo.

V zápase s Finskem jste se blýskla hned několika skvělými zákroky musel to být skvělý pocit publikum ve Zlíně bylo skvělé…

Čeští fanoušci byli skvělí vytvořili nám opravdu skvělou atmosféru. Před zápasem jsem cítila nervozitu, ale kdo taky ne když jdete do ostrého zápasu kvalifikace na mistrovství Evropy, ale během zápasu už nervozita opadla a jen jsem se soustředila, abych týmu pomohla. Po zápase mi moc nedocházelo, co se právě stalo, ale s odstupem času jsem ráda, že jsem týmu pomohla k výhře.

Jaká je komunikace s trenérem, který dává pokyny v angličtině?

Komunikace v angličtině není žádný problém, jelikož jsem většinu vysoké školy absolvovala v angličtině občas je těžší, když tam přidá nějaké to norské slovíčko. Ale já jako brankářka hodně věci řeším s Martinem Galiou.

Jak se vám spolupracuje s Petrou Kudláčkovou brankářkou z DHC Slavia Praha? Původem jste obě z týmu Háje Praha je to náhoda?

To, že jsme obě vyrostly na pražských Hájích je skvělou vizitkou toho, že i z malého klubu se můžete dostat kamkoliv, když si věříte a jdete si za tím. Na Hájích jsem dělala první kroky a vždycky budu mít tento pražský klub v srdíčku.