„S touto bilancí rozhodně nejsem spokojená,“ přiznávala zklamání. „Snažím se v každém zápase odvést co nejlepší výkon, i když to není moje sezona, takže se soustředím na jiné úkoly, které mě čekají v zápase,“ poukazovala autorka čtyřiadvaceti branek, které zaznamenala ve čtrnácti duelech MOL Ligy.

O víkendu, přesněji v neděli 4. února, čeká Kynžvart v chebské D-Produkt Aréně od 18.00 hodin 18. kolo MOL Ligy, které bude právě pro slovenskou spojku ve službách Západočešek hodně zajímavé. Do Chebu totiž dorazí Šaľa, ve které v minulosti Némethová působila.

„Těším se na každý zápas, ale osobně beru jen zápasy proti Šaľe a DAC. S holkami se dobře znám, takže je to vždy speciální, ale při hře to neberu v potaz,“ prozradila s úsměvem Némethová.

Šaľe se však v nové házenkářské sezoně nedaří, o čemž svědčí i průběžná sedmá příčka. I přesto se očekává na západě Čech náročná bitva, což potvrdila i Némethová.

„Očekáváme, že zápas nebude vůbec jednoduchý. Šaľe se sice v letošní sezoně nedaří, tak dobře jako v té předchozí, ale těžké soupeře je schopná porazit.“ Kynžvart se však v domácím prostředí veze na vítězné vlně, když v MOL Lize připsal v chebské hale pět výher v řadě.

„Máme celý týden na přípravu a hlavně hrajeme doma, před našimi fanoušky, takže věřím, že se nám v tomto zápase bude dařit,“ přeje si Némethová protáhnout vítěznou sérii na šest zápasů. A co by mělo na slovenský výběr v nedělním podvečeru platit?

„Podle mého názoru, bude jako v každém zápase klíčová naše obrana a přechod do útoku. Musíme se však samozřejmě zaměřit i na efektivitu střelby. Pokud budeme mít tyto faktory na paměti, měl by se zápas vyvíjet podle našich představ,“ doplnila závěrem slovenská házenkářka.