HC Falcons - HC Punkers Chodov 3:8 (0:2, 2:3, 1:3). Očekávala se velká bitva, Punkeři ale začali lépe a po celý zápas si udržovali gólový i herní náskok a svého protivníka nakonec přehráli poměrně jednoznačně 3:8.

Branky: Vaněk st., Vaněk ml., Bláha - Faic 2, Pátek 2, Kysela, Wojnar, Zeman P.

HC Renegades - Akademie KV Arény 5:0 (1:0, 1:0, 3:0). Renegades přivítali Akademii z Karlových Varů. Po dvě třetiny byla hra neustále vyrovnaná, i když Renegades vedli, tak je dokázala Akademie dostat pod tlak, ale vždy shořela na skvělém brankáři domácích, který nakonec vychytal nulu.

Branky: Šíma 2, Sebján, Roth, Benda V.

HC Berani Bernov/ Nejdek „B“ - HC Tučňáci 2004 Cheb 4:6 (0:4, 2:1, 2:1). Doma zatím suverénní Bernov přivítal Tučňáky z Chebu a hned první třetina byla pro Berany katastrofální, když Tučňáci z minima šancí vytěžili maximum a dostali se do čtyřbrankového vedení. Ve druhé třetině Bernov přidal, ale dokázal pouze snížit na 2:5. Poslední třetinu si už Tučňáci pohlídali a jsou téměř po dvou letech první tým, co si veze z Nejdku plný počet bodů, naposledy se to povedlo Libáči B v březnu 2016.

Branky: Horák, Denk, Rejcha, Sklenář - Zakrzewski 3, Velek 2, Valečka

HC Lipani Aš - HC Libavské Údolí „A“ 4:1 (0:1, 3:0, 1:0). Lipani z Aše hráli v Chebu proti áčku Libavského Údolí, které opět přijelo s malým počtem hráčů, ale i přesto hosté vyhráli první třetinu 1:0. Od druhé části šla ale znát převaha domácích, kteří otočili skóre na 3:1. V poslední třetině se Libáč pouze bránil a Lipani si připisují po skalpu B týmu i skalp A týmu Libavského Údolí.

Branky: Mäsiar, Ryba, Wiesenganger, Došek - Sacher.

HC Stars Chodov - HC Panthers Cheb 7:4 (2:1, 1:2, 4:1). Zápas mezi Stars Chodov a Pantery z Chebu měl být jasně v režii domácích, ale nebylo to tak jednoduché. Stars během dvou třetin třikrát vedli, Pantheři ale dokázali třikrát srovnat stav. Duel převážili Chodováci na svou stranu až ve třetí třetině, poté co stáhli hru na dvě pětky. Pro Pantery to byl ale opravdu povedený zápas a snad už nebudou všem týmům dělat pouze dobré skóre.

Branky: Kocián 2, Weichpart 2, Trojan, Höfler, Chvašťák - Hykl 2, Matějka, Rybák M.

Hellfish team Cheb - HC Lib. Údolí „B“ 11:1 (5:0, 4:1, 2:0). Libavské Údolí B dorazilo do Chebu v dost okleštěné sestavě, a to je čekal nejlepší tým soutěže. Domácí také od první do poslední minuty určovali tempo hry, hosty k ničemu nepustili a přesvědčivě vyhráli. Jedinou branku vstřelil Libáč kuriózně ve vlastním oslabení.

Branky: Vrána 3, Turek 2, Podhrázský 2, Šigut 2, Dus, Havránek - Radoš.