„Pro nás je to ztráta tří bodů,“ zklamaně řekl po utkání chebský trenér Petr Nekvinda. První třetina přinesla vyrovnaný souboj, ve kterém šli Chebané díky přesné ráně Radka Proška do vedení. V 15. minutě však bylo srovnáno, když se v barvách Hronova zapsal do střelecké listiny Ruslan Achmetianov.

V téže minutě dokázal Hronov otočit vývoj ve svůj prospěch, kdy překonal brankáře Chebu Kašpara Norair Hovsepjan. Hokejisté Stadionu dokázali manko vymazat ve druhé třetině při svém oslabení, kdy po vhazování zaskočil brankáře domácích parádní trefou Petr Rozhon.

Interligové házenkářky Zlína (v modrém) v nedělním 14. kole doma díky zlepšené druhé půli porazily Kynžvart 23:20 a slaví druhé vítězství v řadě.
Kolaps po změně stran stál Kynžvart ve Zlíně důležitou výhru

Ve 33. minutě pak navrátil Hronovu vedení Petr Poppel a ve 46. minutě odskočil Hronov Chebu na rozdíl dvou branek, když se prosadil v oslabení, které přetavil ve čtvrtou branku Michael Bačkovský.

V závěru třetí periody šel Cheb do šesti a to se mu vyplatilo. Na rozdíl jedné branky snížil Šimon Krutina, ale překvapivou porážku odvrátit nedokázal. Hronov v závěru udeřil popáté, když v poslední vteřině utkání dopravil puk do osamocené svatyně Filip Štrombach.

„Zápas měl tempo z obou stran a soupeř byl šťastnější v tom, že byl houževnatější a měl také štěstí, že se puky odrážely k nim, bohužel takto některé zápasy jsou,“ litoval Nekvinda bodové ztráty na ledě posledního celku tabulky.

Zimní příprava: Hvězda Cheb - FK Tachov (zelení) 3:4.
OBRAZEM: Druhý poločas byl od nás velké zklamání, zoufal si kouč Chebu

HC Wikov Hronov – HC Stadion Cheb 5:3 (2:1, 1:1, 2:1). Branky a nahrávky: 15. Achmetianov (Voňka), 15. Hovsepjan (Subbotin, Zámečník), 33. Poppel (Hovsepjan, Zachariáš), 46. Bačkovský (Hovsepjan), 60. Štrombach – 12. Prošek (Rozhon), 26. Rozhon, 59. Krutina (Vrtek, Čejka). Rozhodčí: Held – Bubela, Čelechovský. Vyloučení: 5:4. V oslabení: 1:1. Diváci: 322. Cheb: Kašpar – Troška, Kořán, Šikut, Iachanov, Stejskal – Fečo, Rozhon, Prošek, Krutina, Šťastný, Šafejev, Filippenko, Nekvinda, Čejka, Konášek, Vrtek, Klíma.