"Chtěli jsme rozhodnout co nejdříve,“ poukazoval po odvetném utkání, ve kterém karlovarský výběr vyhrál nad pražskou Spartou 6:1 a získal tím druhý důležitý bod, a tím vyhrál sérii v poměru 2:0, hrající kouč Karlových Varů Jiří Berger. Pražská Sparta dorazila na ostrovský stadion, kde mají hráči Sharks domácí led, v oslabení, když opět postrádala mezi třemi tyčemi zraněného brankáře Michala Vápenku. „Určitě to poznamenalo celou sérii, vždyť Vápno je reprezentanční jedničkou. I přesto jsme však nechtěli nic podcenit, věděli jsme, co je v sázce,“ vypočítával Berger.

Vstup do utkání měl karlovarský výběr parádní, když poprvé skóroval již v sedmadvacáté vteřině. „Prakticky jsme skórovali hned z prvního útoku, druhou jsme pak přidali v závěru první třetiny. Už první branka přinesla do našich řad uklidnění, a my tak mohli rozložit síly rovnoměrně mezi všechny hráče v čele s kapitánem Ludvíkem Jankem, který se rozloučil v tomto duelu s aktivní kariérou, za kterou bychom mu chtěli poděkovat,“ poukazoval kouč Varů.

Ve druhé třetině se necelá padesátka příznivců obou klubů dalších gólů nedočkala, ale Sharks jim vše vynahradili v závěrečném dějství, když brankáře Sparty Mekleše čtyřikrát překonali, když se hattrickem blýskl karlovarský mladíček Karel Wágner. V trikotu pražské Sparty pak obstaral čestný úspěch útočník Zdeněk Krupička. „Po bezgólové druhé třetině vše vygradovalo v té třetí, kdy jsme postupně navyšovali naše vedení až na konečných 6:1,“ liboval si Berger. Žraloci tak udělali za sezonou bronzovou tečku. Mistrem ligy se po zásluze stali hráči Zlína, kteří dokonali zisk zlatého hattricku, čímž přepsali historii České sledge hokejové ligy. Titul vicemistra putoval do Pardubic.

SKV Sharks K. Vary – HC Sparta Praha (sledge) 6:1 (2:0, 0:0, 4:1). Branky a nahrávky: 1. Berger (Geier), 11. Berger, 31. Wágner (Geier, Berger), 32. Wágner (Forgo), 39. Geier, 42. Wágner (Berger, Nejedlý) – 32. Z. Krupička. Rozhodčí: Glanc – T. Hanák, M. Hanák. Diváci: 47.

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Bozděk) – Hrbek, Nejedlý, Berger, Geier, Forgo, Wágner, Haas, Karafiát, Janko, Kovářík.

HC Sparta Praha (sledge): Mekleš – Z. Krupička, Zapletal, Raul, J. Krupička, Novotný, Frolík, Nachtigalová.
Konečné pořadí E.P.C Management ČSHL: 1. SH LAPP Zlín, 2. SHK Mustangové AUTO IN Pardubice, 3. SKV Sharks Karlovy Vary, 4. HC Sparta Praha (sledge), 5. HC KES Studénka, 6. SOHO Olomoučtí Kohouti, 7. Motor České Budějovice, 8. HC Litvínov.