VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Muži Stadionu potvrdili roli a vedou soutěž

Konečné první místo v tabulce má pouze ve svých rukách. Stačí neprohrát v posledních třech utkáních 

22.1.2016
SDÍLEJ:

Stadion Cheb porazil vysoko M. LázněFoto: Deník/Bedřich Klima

   Dlouho očekávaný zápas dvou nejlepších týmů HC Stadion Cheb a HC Mariánské Lázně v tabulce Krajské ligy mužů Karlovarského kraje byl na pořadu 16. kola, tentokrát na chebském zimním stadionu. Kdo se přišel podívat, byl svědkem krásných hokejových okamžiků. Vzájemná utkání obou soupeřů byla vesměs vyrovnaná (8:7, 6:7SN, 3:7), a tak se dal očekávat vyrovnaný souboj.
   Úvod zápasu patřil domácím, kteří se svým pohybem dokázali udržet v útočném pásmu a několikrát ohrozili hostujícího gólmana, ovšem bez gólového efektu. Jenomže hokej se hraje na góly a ty dávali hosté. Ve třetí minutě se z rychlého protiútoku dostal do sólové akce hostující Černý a ten nedal domácímu gólmanovi šanci – 0:1. Za třicet vteřin se z nevinné akce, kdy hosté šli střídat, ujala střela ze střední vzdálenosti a hosté vedli 0:2. To nevydržel domácí gólman Francisko a se sklopenou hlavou odjel na střídačku, bylo zle. Posila chebského týmu z druholigového Baníku Sokolov se necítila ve své kůži. Trenér Kmoníček si vyžádal oddechový čas a třicet vteřin stačilo, aby se chebský gólman otřepal z nepříznivé situace a vrátil se do klece. Hra se vyrovnala a začal boj o vyrovnání. Těžko překonatelný gólman hostí držel šance svého týmu. Ani přesilová hra domácích nevedla ke kýženému korigování nepříznivého výsledku. Tlak Chebských nabídl hostům brejkovou situaci, kterou hasil pouze za cenu faulu Šafařík. Nařízeného trestného střílení se ujal faulovaný hráč Chaljavin, který mohl udeřit potřetí, avšak při svém střeleckém pokusu zlomil hůl a gólman Francisko puk v klidu pokryl. Jako by té smůly nebylo dost! V pokračující přesilové hře se hosté dostali ke střele od modré čáry a nešťastná teč se odrazila přímo do víka domácí branky. Stav utkání na 0:3 upravil chebský hráč Žemlička, který tuto sezónu hostuje v Mariánských Lázních. Jeho radost ze vstřelené branky byla ovšem na dlouhou dobu poslední v tomto utkání.
   Kdo si myslel, že tento moment domácí hráče zlomil, byl na omylu. Nejofenzivnější tým soutěže začal přidávat na obrátkách a herní situace se začala zužovat pouze do obranného pásma hostů. V patnácté minutě napřáhl od modré čáry Strýček a přihrávku Stokláska tak uklidil tvrdou střelou za hostujícího gólmana, který neměl šanci reagovat. Herní převaha týmu byla patrná hned za třicet šest vteřin, skóre se opět pohnulo na 2:3. To nabral rychlost podél pravé strany kapitán Stoklásek a jeho tvrdou střelu nedokázal gólman udržet ve své výstroji a volný puk uklidil do branky Šafařík. Vyrovnání zařídil za padesát vteřin Řepík, který využil rychlou výměnu puku se Stokláskem. Gólman hostů se musel ještě jednou otáčet do své sítě pro puk. To když v devatenácté minutě zařídil obrat kdo jiný než Stoklásek. Domácí potřebovali pouze čtyři minuty a patnáct vteřin na otočení nepříznivého skóre z 0:3 a 4:3. To je opravdu neuvěřitelná ofenzivní síla týmu!! Skvělá první třetina dala zápletku pro druhou část, protože výhodu přesilové hry přerušila siréna ukončující první dvacetiminutovku.
   Do druhé třetiny se postavili na buly Chebští v pěti proti čtyřem Mariánskolázeňským a pouze patnáct vteřin jim stačilo, aby početní výhodu využili. Rychlou kombinaci využil Řepík, který překonal gólmana střelou mezi betony. Tlak domácích nijak neustával a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Po gólech Řepíka a Novotného se opařený soupeř nezmohl na žádný odpor. Jeho agresivita vyústila pouze v řadu zbytečných faulů. Ty rozhodčí trestal. V jedné z přesilových her se trefil kapitán Stoklásek na 8:4, vyhnal tím jinak vynikajícího gólmana hostí Webrta z branky. Střídající gólman měl ovšem obtížnou situaci a zastavit rozjetou mašinu bylo takřka nemožné. Obzvlášť když soupeř nabídl další přesilovou hru za faul Karolika. Bezchybné odehrání přesilové hry ukončil sérií rychlých přihrávek svou trefou Boušek a přivítal tak střídajícího gólmana. Tečku za druhou třetinou udělal Novotný po kombinaci s Novým a Šafaříkem. Druhá třetina vyzněla jasně pro domácí tým 6:0 a celkové skóre 10:3 uspokojilo některé diváky natolik, že opustili hlediště.
   Ve třetí třetině se gólový brankostroj již nedal zastavit. Rychlé góly Bouška, který využil početní výhodu, a Šafaříka udělaly z utkání doslova exhibici. Odevzdaný soupeř přestal bruslit a tempo hry poněkud polevilo. Ovšem góly padat nepřestaly, a tak se roztrhl pytel s hattricky. Ve čtyřicáté páté minutě zkompletoval svůj hattrick Novotný, minutu po něm Šafařík (již dříve si připsal hattrick Řepík). Jaký by to byl kapitán, kdyby si nepřipsal další (již čtrnáctý v celé soutěži) třígólový zářez v jednom zápase. Ještě jednou si mohli hosté zakřičet gól, ovšem moc radosti k oslavám nebylo. V nepřehledné situaci po buly nastřelil na branku hostující Karolik puk, který skončil až v síti chebského gólmana, který příliš neviděl. Pak se ještě třikrát prosadili chebští útočníci. Nejprve Stoklásek, pak Pfister a rozloženého soupeře dorazil sólovou akcí Šafařík, který gólmanovi vymetl poslední pavučiny v brance. Jasná výhra domácího týmu nasměrovala k vítězství v základní části soutěže. První místo v tabulce má pouze ve svých rukách. Stačí neprohrát v posledních třech utkáních.
   Mužské béčko hrálo dvě utkání KSM KV kraje ve dvou dnech. Ve čtvrtek se utkali s IHT Brimstones a ustrašený výkon domácích dal prostor pro rychlé mladíky v řadách chebského týmu. Tři góly Schovánka, Tomka a Drenčka v první třetině položily základ pro vysokou výhru. Ve druhé třetině se trefili Tomek, Horník, Petroš a dvakrát Schovánek. Dobře kombinující tým nedal soupeři prostor pro vytvoření si nebezpečné akce, která by vedla k čestnému gólu. Až za stavu 0:11 se prosadil Postl Martin, který tím sebral radost gólmanovi z první vychytané nuly. Výsledek utkání v závěru ještě pečetili Speierl a Drenčko.
   Druhý den si ovšem chebské béčko sáhlo na dno svých sil, když bez posil týmu nastoupilo proti jedinému týmu, který je dokázal jako jediný v prvním kole porazit, a to PSK 96 Cheb. V úvodu utkání to Stadionu B nejezdilo, jak by mělo. Unavení hráči nedokázali zvýšit tempo hry a toho dokázal soupeř využít. Až v deváté minutě se prosadil v přesilové hře hostující Mičuda. Když v oslabení ujel Holý, zvyšoval na 0:2. Ve druhé části hry sice snížil nepříznivý stav na 1:2 Kukla, ale vyrovnání se nekonalo. Hned vzápětí odpověděl opět Mičuda a na to již nedokázali domácí najít recept. Když před koncem druhé třetiny pečetil svůj hattrick Holý, věděl soupeř, že nemá svůj den. Ve třetí třetině sice padl stejný počet gólů jako doposud, ovšem po třech do každé branky. Soupeř se mohl radovat z vysoké výhry nad lídrem soutěže 4:8.
Kategorie starších a mladších žáků měla volné kolo, které bylo využito pro vložení turnajů krajských výběrů v projektu „Výchova talentované mládeže" (VTM). V celorepublikovém měření sil těch nejlepších se projektu VTM zúčastnilo šest našich hráčů. Výsledky těchto utkání jsou k dispozici na onlajny.com.
   Kategorie 4. tříd vycestovala ke svému utkání do Mariánských Lázní a poprvé v tomto roce musela skousnout hořkost porážky utkání na velké hřiště. Proti soupeři se těžko prosazovali chebští útočníci, a proto nedokázali strhnout vítězství na svou stranu. Ve čtvrté minutě se sice trefil soupeř, ale na to záhy odpověděl Šilhan proměněným nájezdem za odpískaný faul. Když se soupeř ještě v první třetině prosadil také samostatným nájezdem, skončila první třetina 2:1 pro domácí Mariánské Lázně. Obraz hry nenaznačoval, že by se mohlo utkání otočit ve prospěch Chebu. Soupeř měl v tomto utkání prostě navrch a konečné skóre 5:2 to také potvrdilo.
   Hokejisté 3. tříd ve svém utkání v minihokeji proti stejnému soupeři uspěli napůl. V prvním utkání jasně přehráli soupeře 1:36 a druhé utkání skončilo 18:7 pro soupeře. Nejlepšími střelci se stali s devíti góly Bařina Marek a Valuš Jan.
   V těchto dnech (PO-ST-PÁ vždy od 15:30 hodin) probíhá nábor malých hokejistů do členské základny. Zveme kluky i holky na zimní stadion, aby si vyzkoušeli tréninky ledního hokeje. Kdo ještě nestál na bruslích, může si vyzkoušet zdarma, jaké to je na ledové ploše. Pokud se rozhodnete učit se lednímu hokeji, můžeme vám zapůjčit hokejovou výstroj a výzbroj zdarma. Více informací naleznete na klubovém webu www.hcstadioncheb.cz.
Výsledky zápasů
HC Stadion Cheb
v týdnu 11.1. – 17.1.2016
Muži A
HC Stadion Cheb – HC Mariánské Lázně 18:4 (4:3, 6:0, 8:1), góly: 15. Strýček J. (Stoklásek), 15. Šafařík (Stoklásek), 16. Řepík (Stoklásek), 19. Stoklásek (Řepík), 21. Řepík (Šafařík, Strýček J.), 23. Řepík, 27. Novotný (Boušek, Bečvář), 33. Stoklásek (Nový), 36. Boušek (Novotný, Strýček J.), 37. Novotný (Nový, Šafařík), 42. Boušek (Kala), 44. Šafařík (Bečvář), 47. Šafařík, 50. Stoklásek (Řepík), 57. Stoklásek (Řepík), 59. Pfister (Strýček J., Novotný), 59. Šafařík.
Muži B
IHT Brimstones Cheb – HC Stadion Cheb 1:13 (0:3, 0:5, 1:5), góly: 7. Schovánek (Petroš), 8. Tomek (Petroš), 14. Drenčko (Horník), 21. Tomek (Brychta), 25. Schovánek (Petroš, Polák), 26. Horník (Speierl), 27. Petroš (Polák, Schovánek), 34. Schovánek (Petroš, Polák), 44. Petroš (Hofman), 46. Schovánek (Drenčko, Petroš), 47. Brychta (Hofman), 54. Drenčko, 54. Speierl (Horník, Polák).
HC Stadion Cheb – PSK 96 Cheb 4:8 (0:2, 1:3, 3:3), góly: 22. Kukla (Marek), 47. Nožička (Marek), 53. Zeman (Polák), 60. Senaj (Kukla).
4. třída
HC Tachov/M.L. – HC Stadion Cheb 5:2 (2:1, 2:0, 1:1), góly: 6. Šilhan, 42. Váňa V. (Šilhan).
3. třída
HC Tachov/M.L. – HC Stadion Cheb 1:36 (0:13, 0:13, 1:10), góly: Bařina 9x, Valuš 9x, Moulis 8x, Žalud 6x, Aufrichtig 3x, Postl D. 1x.
HC Tachov/M.L. – HC Stadion Cheb – 18:7 (8:3, 7:2, 3:2), góly: Petr D. 3x, Kolář 2x, Černík 1x, Koloc 1x.

Autor: Redakce

22.1.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 16 500 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Zástupce/kyně vedoucí. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Pivovarská 1677/19, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned (během letních měsíců po domluvě umožníme odjezd na plánovanou dovolenou). Pracovní doba: nepravidelná pracovní doba dle otevírací doby prodejny (Po-Ne 9:00-20:00 h). Náplň práce: zástupce/kyně vedoucí do prodejny hraček. Požadujeme: praxe ve vedení lidí, flexibilita, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědost, slušné a příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti, orientace na zákazníka, zodpovědný přístup k práci. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem; své životopisy zasílejte na e-mail kariera@dracik.cz (do předmětu prosím uveďte "Cheb/zástup").. Pracoviště: Dráčik - duvi cz s.r.o. -001, Pivovarská, č.p. 1677, 350 02 Cheb 2. Informace: Pavla Jírová, +420 739 658 393.

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 15 000 Kč

Provozní zámečníci, údržbáři Údržbáři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-18:00 h). Požadujeme: vyučení v oboru "zámečníci" nebo "instalatéři - topenáři" nebo "elektrikáři", praxe vítána, spolehlivost, profesionalita, kreativita, loajalita, aktivní přístup k potřebám klientů, osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. (§ 6) výhodou. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, pracovní podmínky v příjemném hotelovém prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 7:00-16:00 h) anebo e-mailem.. Pracoviště: Františkovy lázně aquaforum a.s., 5. května, č.p. 106, 351 01 Františkovy Lázně. Informace: Jaroslav Svatoň, +420 737 209 284.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 13 700 Kč

Figuranti, dělníci výkopových prací a dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl Stavební dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13700 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místo výkonu práce: okres Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Požadujeme: bezúhonnost. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat St 8:00-10:00 h) - následná osobní schůzka proběhne na adrese Havlíčkova 2, 350 02 Cheb (St 8:00-11:00 h).. Pracoviště: Ukrabud, s.r.o. -006, 350 02 Cheb 2. Informace: Andrea Hradecká, +420 608 140 660.

Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 20 000 Kč

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Recepce. Požadované vzdělání: úsv. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Rübezahl Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf, Mariánské Lázně 591, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (8:00-20:00 h). Požadujeme: vzdělání a praxe v oboru, výborné vystupování a prezentace, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, znalost NJ, AJ (další jazyky výhodou). Nabízíme: další možný růst mzdového ohodnocení (praxe, jazyky, vzdělání), zaměstnanecké výhody. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 10:00-18:00 h) anebo e-mailem.. Pracoviště: Nový radhošť, s.r.o. -001, 353 01 Mariánské Lázně 1. Informace: Pivec, +420 355 549 990,774 600 007.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Dům dětí a mládeže v Ostrově na Karlovarsku.

Dům dětí a mládeže potřebuje novou střechu. Nedostává se ale řemeslníků

Ilustrační foto

Alergiky potrápí kromě trav také pyl černého bezu

Zlodějíček se vloupal do auta. Majitel mu to ale usnadnil

Ostrov – Pokoj si zřejmě nedá šestadvacetiletý zlodějíček, který krade opakovaně a tentokrát si vyhlédl zaparkované auto.

Růst průměrných mezd v regionu byl nejvyšší v Česku. Jenomže...

Karlovarský kraj - Nad strohou zprávou vydanou statistiky by se dalo jásat. Oznámili, že průměrná hrubá měsíční mzda v prvním čtvrtletí letošního roku dosáhla v Karlovarském kraji 26 287 korun. Což představovalo meziroční nárůst o 10,1 procenta.

Nejlepší tým vodních záchranářů má Cheb

Cheb - S titulem nejlepšího týmu vodních záchranářů se domů vrací hasiči ze stanice Cheb. Ti uspěli v prestižním klání vodní záchranné Slezské Harty, která je považována za neoficiální mistrovství České republiky ve vodním záchranářství.

OBRAZEM: Den záchranářů Karlovarského kraje

Rolava - Den záchranářů Karlovarského kraje se konal v rekreačním areálu Rolava už po jedenácté. I letos sem zamířily za atraktivním programem tisíce lidí.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT