Na zimním stadionu v Chebu se uskutečnilo exhibiční hokejové utkání mezi domácím Výběrem města Cheb a hokejisty Olympu Praha, jehož kapitánem je herec Martin Dejdar.
Celou akci, jejiíž výtěžek poputuje do Dětského domova v Chebu, organizoval HC Stadion Cheb za podpory města Chebu. Na zimní stadion v Chebu se dostavilo několik stovek diváků, kteří viděli nejen samotné střetnutí, ale také vystoupení domácích krasobruslařských nadějí a exhibiční vystoupení dívek pražského Olympu v synchronizovaném krasobruslení. Své umění předvedli také hokejoví elévové HC Stadion Cheb.
V hokejovém týmu Olymp Praha se nakonec z anoncovaných velkých hvězd z řad herců a zpěváků či sportovců objevil jen Martin Dejdar, který byl také hlavní postavou celé show. Opět se ukázal jako skvělý bavič, ale zároveň chebským příznivcům předvedl, že si velmi dobře rozumí s pukem a že mu hokej rozhodně není cizí.
Hokejovou exhibici moderovala krásná Eva Decastelo, které sekundoval David Petřík z radia Egrensis.
V samotném hokejovém utkání se v dresu Výběru města Cheb objevil v brankářské výstroji například místostarosta Chebu Tomáš Linda, dále pak hokejový harcovník a podnikatel Vlasta Strýček, Jarda Kazík nebo zástupce města Martin Mašek, vedoucí odboru stavebního a životního prostředí, či podnikatel Václav Kroupa. Chybět nemohl také šéf HC Stadion Cheb MUDr. Ilja Horník. Jedinou ženou na ledě pak byla bývalá krasobruslařka Andrea Herzová, kterou doplnil i její otec, podnikatel Jarda Herza.
Hokejové střetnutí přineslo i několik zajímavých a mnohdy v hokeji nevídaných situací. Například když rozhodčí vyloučil celý pražský tým kromě Martina Dejdara a ten pak jak ve zpomaleném filmu prokličkoval s přilepeným pukem na hokejce půlku hřiště a v závěru akce i s hokejkou s pukem zavěsil do chebské svatyně. Další zajímavou situací byl gól domácích, který však po protestech hostujícího kapitána Dejdara hlavní sudí neuznal. Důvod byl prostý, hosté vyslali k sudímu svého maskovaného manažera, který sudímu předal veřejně dva kapříky. Příznačná satira na dnešní dění ve sportu, v hokeji a fotbalu zvlášť.
Nečekaným se také ukázal vstup jednoho z fandů na led, který chtěl po Martinu Dejdarovi autogram. Převlečený pražský hráč v chebském dresu neslušného fanouška zpacifikoval a vyhodil za hrazení.